ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام دولایه / بهترین فروشندگان ایزوگام دولایه در کرمان

بهترین فروشندگان ایزوگام دولایه در کرمان

قبل از پرداختن به بحث ایزوگام کرمان بهتر است بدانید بعد از سال ها استفاده از روش های سنتی عایق گیری سطوح مانند پشت بام خانه ها، امروزه روش ایزوگام کردن بخاطر مزیت های زیادی که دارد، جای همه ی آن روش های قدیمی را گرفته است.

ایزوگام پوشش محافظی است که از قیر و الیاف مصنوعی ساخته می شود. ایزوگام معمولا با حرارت زیاد به سطوح مختلفی مانند پش بام و استخر و کانال های آب چسبانیده می شود تا از نفوذ آب و رطوبت جلوگیری کند.

یک ایزوگام با کیفیت و استاندارد بطور متوسط عمری در حدود ۱۰ تا ۱۵ سال دارد و به شما توصیه می کنیم بعد از تمام شدن عمر مفید ایزوگام حتما آن را با یک ایزوگام نو عوض کنید.

ایزوگام های دولایه از آن جهت که مورد مصرفشان پشت بام هاست و پشت بام ها هم مقصد عمده ایزوگام ها می باشد، فروش بیش تری نسبت به سایر انواع ایزوگام دارد.

فروشندگان زیاد و متنوعی در حوزه ی فروش ایزوگام کرمان فعالیت می کنند که در زیر به چند تا از بهترین ها اشاره می کنیم:

  • ایزوگام بردین دلیجان
  • ایزوگام مشکین شرق
  • ایزوگام حلزون صادراتی
  • ایزوگام مفید دلیجان

لیست کارخانه های تولید ایزوگام کرمان

ایزوگام ایزوتک

وجود ساخت و سازهای زیاد بخصوص بعد از زلزله بم در کرمان، باعث شده در این شهر، بازار پر رونقی برای خرید و فروش ایزوگام شکل بگیرد. در چند سال اخیر شرکت های بزرگ تولید کننده ی ایزوگام در کرمان کارخانه های تولید ایزوگام را احداث کرده اند.

کارخانه های بزرگ و کوچکی در کرمان فعالیت می کنند و این باعث شده تا ایزوگام کرمان جزو رقابتی ترین کالاها در بازار کرمان شود و حتی و از شهر های دیگری غیر از کرمان مشتری های زیادی برای خود دست و پا کرده است که دلیل آن قیمت های بصرفه و اقتصادی این محصول در کرمان است.

در لیست زیر تعدادی از بزرگ ترین کارخانه ها و تولید کنندگان ایزوگام کرمان را مشاهده می کنید.

  • ایزوگام هیرمان دلیجان
  • ایزوگتم شرق دلیجان
  • ایزوگام اصل دلیجان
  • ایزوگام ارومیه
  • ایزوگام هزاربام جنوب شرق کرمان

خرید و فروش ایزوگام ارومیه در کرمان با ارزانترین قیمت

تمام کسانی که در حوزه ساخت و ساز و ساختمان فعالیت می کنند، ایزوگام ارومیه را بخوبی می شناسند و از آن خرید می کنند و دلیل این امر این است که ایزوگام ارومیه تولید کننده بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام ها از جمله بهترین ایزوگام دولایه است که متقاضی بیشتری در بین مردم دارد.

میزان فروش ایزوگام ارومیه بسیار بالاست چراکه بخاطر قیمت های پایین ایزوگام، هر کس بدنبال خرید ایزوگام ارزان است به سراغ خرید ایزوگام ارومیه می رود.

ایزوگام ارومیه از شرکت های حاضر و فعال در حوزه ایزوگام کرمان است و شما می توانید برای خرید ایزوگام باکیفیت و ارزان قیمت با این شرکت تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی ایزوگام دولایه شرق در ایران

ایزوگام شرق در چندین منطقه مختلف از کشور تولید و عرضه می شود که بیشترین …