مشاوره و سفارش

ایزوگام

ایزوگام نوعی عایق رطوبتی ساخته شده با مواد نفتی (قیر) هست که برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت در قسمت های متنوع ساختمان ها و سازه های مختلف از جمله بام، دیوار، سرویس ها بهداشتی، استخرها، پل ها و … مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول انواع مختلفی از نظر کیفیت و کاربردها دارد که به طور مختصر می توان به: ایزوگام تک لایه و دولایه، فویلدار، ساده و طرح دار، پلیمری، دمیده و اس بی اس و…. اشاره کرد.

صادرات ارزانترین قیمت ایزوگام

صادرات ارزانترین قیمت ایزوگام در کنار کیفیت مطلوب یا استاندارد باعث شده که سالانه مقادیر زیادی از این محصول به کشور های همسایه و برخی کشور های حوزه خلیج فارس صادر شود بعلاوه اینکه فروش عمده با قیمت ارزان نیز در داخل کشور باعث شده که برند های خارجی حرفی برای گفتن نداشته باشد.

میزان و حجم صادرات ایزوگام در سال گذشته

در سال گذشته فروش ایزوگام به شرکت های خارجی رونق زیادی داشته و با افزایش قیمت دلار، ارز آوری قابل توجهی برای کشور در پی داشته است البته با هموار ساختن و مهیا نمودن شرایط خرید ایزوگام از یک طرف و افزایش مراکز تولیدی آن در طرف دیگر می توان سهم کشور را در بازار جهانی افزایش داد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
ایزوگام-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

شماره کارخانه

۰۸۶۳۲۲۴۰۰۲۷

کارشناس فروش

۰۹۱۲۰۹۴۴۵۸۱

ایمیل

sale@mofidisogam.com

درباره ما :

شرکت ایزوگام مفید با توجه به لزوم وجود مجموعه ای متخصص و علمی در صنعت عایق رطوبتی کشور و عرضه ایزوگام به روشی نوین توسط کادر مدیریت و فروش حرفه ای پا به عرصه این صنعت نهاد. این مجموعه از آغاز کار، سعی بر تولید محصولی با کیفیت و رقابت با تولیدات روز دنیا داشته است و به همین جهت با استفاده از مواد اولیه مرغوب درجه یک کوشیده است تا عمر مفید محصولات خود را همگام با ویژگی قیمت مناسب و سازگاری با محیط زیست افزایش دهد. شرکت مفید در تولید محصولات عایق رطوبتی مرغوب، شعار “با ایزوگام مفید، یک عمر راحتید” را برای مصرف کننده تحقق بخشیده است.

مدیر فروش ایزوگام مفید

مهندس ابوالفضل حسینی
تاجر بین المللی ایزوگام

تماس بگیرید