ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام دلیجان / خرید ایزوگام دلیجان و بهترین نوع آن

خرید ایزوگام دلیجان و بهترین نوع آن

بهترین نوع ایزوگام آنهایی هستند که در سرما و گرما آسیب نبیند و دارای مشخصات معینی باشند که در این مقاله قصد داریم به آنها اشاره کنیم تا بتوانید بهترین آنها را بشناسید و خرید خود را انجام دهید برای مثال ایزوگام دلیجان یکی از انواع ایزوگام درجه یک صادراتی شناخته می‌ شود و با قیمت های مناسبی در سایت ما به فروش می رسند.

بهترین نوع ایزوگام دلیجان برای استخر

انجام ایزوگام برای استخر یکی از مشکلاتی می باشد که افراد بسیار زیادی با این موضوع درگیر هستند چون خرید ایزوگام استخر اهمیت بسیار بالایی دارد و تاکید شدیدی بر روی آن داریم.


به این دلیل که عایق کردن استخر ها هیچ ربطی به نوع و کاربرد آنها ندارد و استخر مد نظر شما حتماً باید توسط ایزوگام های با کیفیت عایق بندی شود.


یکی از خوبیهای استفاده از ایزوگام برای استخرها این موضوع می باشد که اگر شما از انها استفاده کنید از هدر رفتن آب درون استخر بسیار زیاد جلوگیری می شود و دارای مزیت‌ های زیاد دیگری نیز می باشد که این عمل باید در اولویت قرار بگیرد.


شاید برای شما سوال باشد که چگونه از هدر رفتن آب جلوگیری می شود که بهتر است بدانید استفاده از آنها سبب می‌ شود تا آب از کف و دیواره های استخر هیچگونه نفوذ و یا خروجی نکند و این کار کاملا امکان ناپذیر است.همچنین برای برخی از استخرها انجام ایزوگام باعث می شود که آلودگی های آن استخر به سادگی ته نشین شود و همراه آب به داخل باغ ها وارد نشود.

خرید ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیر

شاید برخی از افراد بر این باور باشند که انجام این کار برای مناطق گرمسیر  واجب نیست اما بهتر است بدانید که ایزوگام مناطق گرمسیری از مهم ترین ها می باشد و باید حتما انجام شود.


آن هم به این دلیل است که تابش مستقیم نور خورشید ممکن است سبب ایجاد خرابیهایی شود و وجود ایزوگام از این آسیب ‌ها جلوگیری می‌ کند اما انتخاب های ایزوگام های با کیفیت در مناطق گرمسیر بسیار حیاتی می باشد چون ممکن است نور مستقیم خورشید پوسیدگی‌ هایی در آن محل ایجاد کنند پس سعی کنید برای مناطق گرمسیر ایزوگام هایی با مقاومت‌های بالا خریداری کنید.


همچنین بهتر است بدانید ایزوگام هایی که توسط شرکت ما به فروش می‌ رسد مقاومت فوق‌العاده بالایی در برابر حرارت دارد و به دلیل همین موضوع حرارت بالا و تابش نور مستقیم باعث ایجاد پوسیدگی ها در لایه های زیرین ایزوگام های این مناطق نمی‌ شود.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام دلیجان کد ۱۱۷ سال جدید

یکی از جدیدترین محصولات ایزوگام ها، ایزوگام دلیجان کد 117، می باشد. عوامل بسیاری بر قیمت ایزوگام دلیجان کد 117 سال جدید، تاثیر گذار می باشد. شرکت های تولید کنند