مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پایین ترین قیمت ایزوگام دلیجان در سال ۹۹

آنچه در این مقاله میخوانید...

نحوه ی قیمت گذاری ایزوگام به چه صورت است ؟ لیست ارزان ترین قیمت ایزوگام دلیجان امروز

قیمت ایزوگام دلیجان در سال ۹۹ را میتوانید از طریق مراجعه به درب کارخانه و یا از طریق سایت بدون واسطه خریداری کنید.

قیمت ایزوگام دلیجان بخاطر افزایش قیمت مواد اولیه ی آن و مانند دیگر اقلام نسبت به سال گذشته افزایش داشته است که امر بسیار طبیعی و بدیهی است با این حساب میشود از طریق شرکت های معتبر و اصلی ایزوگام ارزان و با قیمت مناسب را تهیه کرد.

امروزه سودجویان زیادیی هستند که عایق های تقلبی و فیک را به جای ایزوگام اصل دلیجان به مشتریان  با قیمت های بالا و گذافی می‌فروشند به همین سبب برای خرید ایزوگام اصل باید دقت بالایی به خرج داد و حتما از جا های معتبر آن را خریداری کرد.

نحوه ی قیمت گذاری ایزوگام به چه صورت است ؟

هزینه ای که باید برای خرید ایزوگام و یا نصب آن پرداخت کنید به چندین عامل بستگی دارد که میخواهیم باهم برسی کنیم .

اول اینکه هزینه ی خود ایزوگام و قیمت ایزوگام دلیجان بستگی به نوع و کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آن دارد که شامل قیمت قیر، پلی استر متراکم، فویل های آلومینیومی و… است که هر کدام از انواع ایزوگام مانند ایزوگام سه لایه ، دو لایه ، تک لایه ، پلیمری یا دمیده شده و طرحدار و… بسته به مقدار و نوع موادی که در آن به کار رفته قیمت متفاوتی باهم دارند .

و قیمت نصب آن به عواملی مانند مساحت ساختمان و کار، نوع زیر سازی ساختمان و بنا و مصالح مورد نیاز وابسته است که قیمت گذاری آن به صورت متری انجام میشود و روی سطوح صاف هزینه ی نصب پایین تر میایید نسبت به سطوح شیب‌دار و یا شیروانی ها و انجام ایزوگام برای مساحت های کم هزینه ی بالای تری را میبرد و چندان به صرفه نیست .

اکثرا شرکت های فروش ایزوگام دارای فروش ایزوگام همراه با نصب هستند ولی خرید ایزوگام بدون نصب نیز امکان پذیر است که قیمت را کمی پایین تر میارود.

لیست قیمت ایزوگام همراه با نصب بسته نوع ایزوگام انتخابی شما و شرکتی که از ان خرید میکنید میتواند متفاوت باشد ولی بین قیمت ۲۰۰۰۰تومان تا ۲۷۰۰۰ تومان می‌تواند متغیر باشد .

لیست ارزان ترین قیمت ایزوگام دلیجان امروز

قمیت ایزوگام دلیجان بستگی به نوع آن دارد و با توجه به نوع مواد اولیه به کار رفته در آن و نوع ایزوگام می‌توانند متغیر باشد.‌ قیمت ایزوگام به دلیل افزایش قیمت مواد اولیه آن که نظیر قیر پالایشگاهی ، پلیمر ، فویل آلومینیومی و … نسبت به سال گذشته افزایش قیمت داشته است.

ارزانترین نوع ایزوگام ، ایزوگام های دمیده شده ی معمولی هستند که میتوان گفت رنج قیمت آن ها چیزی بین ۱۲۰۰۰ تومان تا ۱۴۰۰۰ تومان برای هر رول می‌باشند که باز هم با توجه به شرکت سازنده این قیمت میتواند کمی بالا و پایین داشته باشد .

دیگر قیمت ایزوگام های معمولی فویلدار هستند که دارای قیمت بین ۱۴۰۰۰ تومان تا ۱۷۰۰۰ تومان می‌باشد و لازم به ذکر است که این قیمت درب کارخانه است که بدون واسطه به فروش می‌رسد . و اما قیمت ایزوگام ها درجه یک و مرغوب برای هر متر مربع با نصب چیزی بین ۲۰۰۰۰تومان تا ۲۷۰۰۰ تومان است .

ابوالفضل حسنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.