ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام دلیجان / نمایندگی ایزوگام در رشت ، کارخانه ایزوگام گیلان

نمایندگی ایزوگام در رشت ، کارخانه ایزوگام گیلان

نمایندگی ایزوگام در رشت یا کارخانه ایزوگام گیلان سالانه ایزوگام زیادی را برای عرضه به بازار ها شمال کشور و دیگر شهرها ارائه میدهند .

ایزوگام رشت باید دارای خصوصیات خاصی باشد و متناسب با اب هوای سردسیری و مرطوب باشد .

استان گیلان خود دارای شرکت ها و کارخانجات تولید عایق های رطوبتی است مثل رسا بام گیلان ،که واقع درجاده لاکان ،جنب دانشگاه راهبرد شمال ، شرکت  ایزوگام‌ پشم و شیشه ایران ، شرکت ریسندگی گیلان و….

اما مانند همه جای ایران نیز ابزوگا دلیجان بیسار پر طرفدار است در رشت و طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است .

بهترین ایزوگام طرحدار برای رشت و توابع

بهترین تولید کنندی عایق های رطوبتی طرحدار امروزه شرکت های تبریز هستند که  ایزوگام سهند تبریز از آن هاست .

ایزوگام طرحدار که همان ایزوگام فویلدار است با طرح و رنگ های مختلف و مصارف گوناگون از جمله ، طرح  چمنی  ، طرح چوب ،‌ طرح آجر در رنگ قرمز و زرد ، طرح استخر ، طرح سرامیک،‌ طرح سنگ و … است که میتوان در نمای ساختمان،دیوار ، استخر ، زمین های ورزشی و… استفاده نمود .

ایزوگام رشت باید متناسب با اب و هوای بارانی آنجا باشد که با فرمول ویژه تولید میشود ، شرکت سهند تبریز که ایزوگام های طرحدار ویژه متناسب با  آب و هوای مختلف سردسیر و گرمسیر با استفاده از مواد اولیه درجه یک و قیر خالص پالایشگاهی با فرمول ویژه و با استفاده از دستگاها پیشرفته و امروزی تحت نظر تیم تولید حرفه ای تولید میشوند ‌، و در اکثر نمایندگی های ایران پخش می‌شود.

درست است قیمت ایزوگام طرحدار کمی بیشتر از ایزوگام های معمولی است ولی بسیار به صرفه است زیرا که کاربرد فراوانی دارد و در دیگر هزینه ها صرفه جویی میشود .

مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت اصلی به صورت آنلاین و اینترنتی و یا از طریق نمایندگی های این شرکت در شهرهای مختلف ایزوگام طرحدار و مورد نظرشان انتخاب و خریداری کنند.

فروش ایزوگام ارومیه در استان گیلان 

عایق های رطوبتی یا همان ایزوگام ها از الیاف و مواد پلاستیکی و با استفاده از قیر تولید میشوند و از طریق حرارت و گرما به سطح مورد استفاده میچسبد ، و عایقی است که باعث جلوگیری از رسیدن آب و رطوبت به بنا می‌شود که بنا بر وضعیت آب و هوایی گیلان و شمال کشور بسیار مورد استفاده و نیاز است .

ایزوگام‌ ارومیه با تولید انواع ایزوگام ها مناسب برای مناطق سردسیر در شمال کشور طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده و از بهترین تولید کنند های ایزوگام های رطوبتی در کشور به حساب می‌آیند .

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

صادرات ایزوگام دلیجان به ترکیه

صادرات ایزوگام دلیجان به ترکیه با قیمتی بسیار مناسب سبب شده است که تولیدات این محصول در کشور ما افزایش بسیار زیادی داشته باشد و هم چنین این محصول کیفیت بسیار عا