ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام دلیجان / لیست قیمت ایزوگام دلیجان با ضمانت

لیست قیمت ایزوگام دلیجان با ضمانت

همانطور که می دانید ایزوگام نوعی عایق رطوبتی است که با مواد نفتی یا همان قیر ساخته می شود و برای جلوگیری از نفوذ نم و آب باران و برف مورد استفاده قرار می گیرد که در این بین ایزوگام دلیجان از همه معروف تر و شناخته شده تر است.

ایزوگام بردین صادراتی
صادرات ایززوگام بردین

علت این شهرت هم به دلیل قدمت بالای تولید ایزوگام در شهر دلیجان است و هم کیفیت و حجم تولید بالای این محصول در شهرک های صنعتی مختلف این منطقه است که ما برای نمونه فیلم تولید یکی از این برندهای صادراتی را برای تان قرار می دهیم.

لازم بذکر است که به احتمال زیاد قیمت ایزوگام دلیجان در بهار سال ۱۳۹۹ دچار افزایش خواهد شد و ما قصد داریم برای شما به بررسی این محصول و ارائه لیست قیمت محصولات دارای ضمانت بپردازیم.

خرید مستقیم ایزوگام دلیجان اصفهان

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده که شهرستان دلیجان از اصفهان است یا استان مرکزی؟ خاطر نشان می کنیم که هرچند به دلیجان اصفهان هم شناخته می شود اما از توابع استان مرکزی و شهرستان اراک است.

ایزوگام دلیجان

شاید در گذشته امکان خرید مستقیم ایزوگام دلیجان اصفهان یا همان دلیجان استان مرکزی به راحتی امکان پذیر نبود اما در حال حاضر شما می توانید بدون واسطه و به قیمت درب کارخانه محصولات شرکت های مختلف را خریداری نمائید.

برای این منظور لازم نیست که به صورت حضوری به درب کارخانه یا دفاتر شرکت های تولید کننده ایزوگام مراجعه کنید چرا که این کار هم سخت است هم زمان و هزینه زیادی می طلبد؛

کافی است با مراجعه به وب سایت های فروش اینترنتی ایزوگام، به صورت غیر حضوری یا آنلاین اقدام به ثبت سفارش و خرید محصول مورد نظر خود نمائید.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

قطعا شما هم از جمله کسانی هستید که قبل از تهیه یک کالا مخصوصا به صورت عمده، به دنبال لیست قیمت شرکت های مختلف ارائه دهنده آن محصول بوده و با بررسی و مقایسه قیمت ها اقدام به خرید آن می کنید.

برای همین منظور ما یک لیست قیمت ایزوگام دلیجان را به قیمت درب کارخانه و برای فروش عمده برای شما تهیه کرده ایم که می توانید قبل از خرید قیمت ها را با سایر فروشندگان مقایسه نمائید.

توجه داشته باشید که قیمت ها به روز بوده و برای تیراژ بالا قابل استناد می باشد، اما برخی برندها را می توانیم به صورت جزئی تر به فروش برسانیم.

ایزوگام شرق مشکین دلیجانفویلدار۱۰۵۰۰۰
ایزوگام مشکین شرق برترساده۱۱۰۰۰۰
ایزوگام صارداتی بردین دلیجانفویلدار۱۴۸۰۰۰
ایزوگام بام گستر ۱۱۷ساده۱۴۵۰۰۰
ایزوگام بهارگستر دلیجانفویلدار۱۴۲۰۰۰
ایزوگام مایاشرقفویلدار۱۱۵۰۰۰
ایزوگام تک لایه جاویدفویلدار۱۳۵۰۰۰
ایزوگام بردین صادراتیطرح دار۱۶۰۰۰۰
ایزوگام بان گستر دلیجانساده۱۲۸۰۰۰
ایزوگام مشکین شرق دلیجانطرح دار۱۲۵۰۰۰

انواع ایزوگام شرق درجه یک

یکی از معروف ترین و البته پر فروش ترین انواع ایزوگام و برند های موجود در بازار ایزوگام شرق بوده و که اکثر خریداران به دنبال نوع درجه یک آن می باشند.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که ایزوگام شرق تنها جزو تولیدات خراسان و مشهد نیست و در کارخانه های ایزوگام دلیجان نیز ایزوگام شرق تولید می شود که ما برای استفاده و بهره مندی شما یکی از آنها را با ذکر مشخصات در زیر به تصویر کشیده ایم.

فروش ویژه ایزوگام مشکین شرق دلیجان با ضمانت ده ساله و بیمه نامه پنج ساله هم اکنون در شهرهای مختلف از جمله:

 • تهران
 • کرج
 • اراک
 • قم
 • مشهد
 • اصفهان
 • یزد
 • قزوین
 • شهر ری
 • ورامین
 • سمنان
 • اهواز
 • شیراز

و سایر نقاط کشور آغاز شده و برای ثبت سفارش و خرید کافی است با واحد فروش این شرکت در تماس باشید.

فروش عمده ایزوگام دلیجان در کرج

ایزوگام دلیجان را با نام های مختلف در تمام کشور می توان یافت. دلیل اصلی آن هم قبل تر گفتیم به دلیل کیفیت بالا و حدود ۷۵% میزان تولید این محصول در کشور است.

هرچند در چندین شهر و استان کشور هم ایزوگام تولید می شود اما در مجموع هیچ کدام توان رقابت با کیفیت و قیمت ایزوگام دلیجان را ندارند.

از جمله شهرستان های پرمصرف در این محصول کرج است که ما برای استان های تهران و البرز امکان ارسال سفارشات از انبار تهران و حتی اعزام اکیپ نصاب ماهر ایزوگام را فراهم آورده ایم.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

صادرات ایزوگام دلیجان به ترکیه

صادرات ایزوگام دلیجان به ترکیه با قیمتی بسیار مناسب سبب شده است که تولیدات این محصول در کشور ما افزایش بسیار زیادی داشته باشد و هم چنین این محصول کیفیت بسیار عا