ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام طرح دار / لیست قیمت انواع ایزوگام طرح دار

لیست قیمت انواع ایزوگام طرح دار

ایزوگام ها نوعی عایق رطوبتی برای سقف و دیوار هستند که برای استفاده در دیوارها و نماهای ساختمانها ایزوگام طرح دار تولید شده و قیمت انواع ایزوگام طرح دار با توجه به کیفیت آن متفاوت است.

انواع ایزوگام طرح دار

ایزوگام ها تا چند سال پیش تنها به صورت ساده و فویلدار تولید و مصرف می شدند اما چند سالی است برای زیبایی بیشتر به ویژه در بحث نماهای بیرونی و دیوارها، از طرح های آماده و زیبایی بر روی این عایق رطوبتی استفاده می شود.

در واقع این محصول همان ایزوگام فویلدار است که با یک لایه مخصوص طرح دار پوشش داده شده و در طرح ها رنگ های متنوعی ارائه می شوند که پر مصرف ترین آنها به شرح زیر است:

  • ایزوگام طرح چمنی
  • ایزوگام سنگ ریزه ای
  • ایزوگام آجری
  • ایزوگام لانه زنبوری یا شش ضلعی
  • ایزوگام اجرنما
  • و…

لیست قیمت انواع ایزوگام طرح دار را می توانید از بخش فروش شرکت دریافت کنید اما دو مدل از بهترین های آنها عبارتند از: ایزوگام طرح دار پلیمری درجه یک متری ۱۶۵۰۰ تومان – ایزوگام طرح دار شرق متری ۱۲۵۰۰ تومان که با توجه به حجم خرید می تواند تغییر کند.

معایب ایزوگام طرح دار

هر کالایی به احتمال زیاد علاوه بر محاسن و ویژگی هایی که دارد می تواند دارای اشکالات و معایبی نیز باشد. که معایب ایزوگام طرح دار را می توان به شرح زیر و به صورت دو اشکال عمده تعریف کرد.

نصب ایزوگام طرحدار
  1. نصب آن با توجه به حساسیت طرح چاپ شده نیاز به دقت و مهارت بیشتری دارد.
  2. عمر و ماندگاری طرح روی ایزوگام کم بوده و بعداز چندسال به مرور کم رنگ می شود.

البته با توجه به نوع محل نصب و شدت تابش آفتاب ماندگاری رنگ آن متفاوت است و امید است در آینده بر روی کیفیت و ماندگاری این مورد نیز بیشتر کارشود.

خرید اینترنتی انواع ایزوگام طرح دار

امروزه دیگر خرید اینترنتی کاری عجیب و پیچیده نیست و تقریبا برای هر محصول و کالا و خدماتی نوع سفارش و خرسد اینترنتی آن هم میسر شده است.

در همین زمینه نیز شرکت های زیادی برای خرید اینترنتی ایزوگام طرح دار و معمولی دست به کار شده اند که با یک جستجوی ساده می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

شرکت تولیدی بازرگانی ایزوگام مفید نیز با ارائه محصولات باکیفیت و متنوع و ایجاد ساختار فروش آنلاین و غیرحضوری (علاوه بر امکان خرید و ملاقات حضوری در کارخانه و دفتر شرکت) توانسته کمک خوبی به خریداران ایزوگام نماید.

با این روش شما می توانید انواع ایزوگام را از هر نقطه ای از کشور به قیمت درب کارخانه و با کیفیت بالا و اصل بودن آن سفارش داده و در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com