مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت انواع ایزوگام طرح دار

آنچه در این مقاله میخوانید...

معایب ایزوگام طرح دارخرید اینترنتی انواع ایزوگام طرح دار

ایزوگام ها نوعی عایق رطوبتی برای سقف و دیوار هستند که برای استفاده در دیوارها و نماهای ساختمانها ایزوگام طرح دار تولید شده و قیمت انواع ایزوگام طرح دار با توجه به کیفیت آن متفاوت است.

انواع ایزوگام طرح دار

ایزوگام ها تا چند سال پیش تنها به صورت ساده و فویلدار تولید و مصرف می شدند اما چند سالی است برای زیبایی بیشتر به ویژه در بحث نماهای بیرونی و دیوارها، از طرح های آماده و زیبایی بر روی این عایق رطوبتی استفاده می شود.

در واقع این محصول همان ایزوگام فویلدار است که با یک لایه مخصوص طرح دار پوشش داده شده و در طرح ها رنگ های متنوعی ارائه می شوند که پر مصرف ترین آنها به شرح زیر است:

  • ایزوگام طرح چمنی
  • ایزوگام سنگ ریزه ای
  • ایزوگام آجری
  • ایزوگام لانه زنبوری یا شش ضلعی
  • ایزوگام اجرنما
  • و…

لیست قیمت انواع ایزوگام طرح دار را می توانید از بخش فروش شرکت دریافت کنید اما دو مدل از بهترین های آنها عبارتند از: ایزوگام طرح دار پلیمری درجه یک متری ۱۶۵۰۰ تومان – ایزوگام طرح دار شرق متری ۱۲۵۰۰ تومان که با توجه به حجم خرید می تواند تغییر کند.

معایب ایزوگام طرح دار

هر کالایی به احتمال زیاد علاوه بر محاسن و ویژگی هایی که دارد می تواند دارای اشکالات و معایبی نیز باشد. که معایب ایزوگام طرح دار را می توان به شرح زیر و به صورت دو اشکال عمده تعریف کرد.

نصب ایزوگام طرحدار
  1. نصب آن با توجه به حساسیت طرح چاپ شده نیاز به دقت و مهارت بیشتری دارد.
  2. عمر و ماندگاری طرح روی ایزوگام کم بوده و بعداز چندسال به مرور کم رنگ می شود.

البته با توجه به نوع محل نصب و شدت تابش آفتاب ماندگاری رنگ آن متفاوت است و امید است در آینده بر روی کیفیت و ماندگاری این مورد نیز بیشتر کارشود.

خرید اینترنتی انواع ایزوگام طرح دار

امروزه دیگر خرید اینترنتی کاری عجیب و پیچیده نیست و تقریبا برای هر محصول و کالا و خدماتی نوع سفارش و خرسد اینترنتی آن هم میسر شده است.

در همین زمینه نیز شرکت های زیادی برای خرید اینترنتی ایزوگام طرح دار و معمولی دست به کار شده اند که با یک جستجوی ساده می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

شرکت تولیدی بازرگانی ایزوگام مفید نیز با ارائه محصولات باکیفیت و متنوع و ایجاد ساختار فروش آنلاین و غیرحضوری (علاوه بر امکان خرید و ملاقات حضوری در کارخانه و دفتر شرکت) توانسته کمک خوبی به خریداران ایزوگام نماید.

با این روش شما می توانید انواع ایزوگام را از هر نقطه ای از کشور به قیمت درب کارخانه و با کیفیت بالا و اصل بودن آن سفارش داده و در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.

ابوالفضل حسنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.