ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام طرح دار / قیمت ایزوگام طرحدار استخر با تخفیف ویژه

قیمت ایزوگام طرحدار استخر با تخفیف ویژه

 چقدر با انواع ایزوگام طرحدار آشنایی دارید؟ آیا می دانید عمر مفید ایزوگام طرحدار استخر چقدر است؟ از قیمت های انواع این محصول اطلاع دارید؟

ایزوگام طرحدار استخر


عایق های رطوبتی رنگی و طرح دار چند سالی است که جای خود را در بازار باز کرده و تولیدکنندگان زیادی نیز اقدام به تولید این محصول کرده اند. اما ایزوگام طرحدار استخر از پرمصرف ترین های این نوع است.

در واقع ایزوگام های طرح دار به منظور صرفا استخر یا… تولید نمی شوند اما به توجه به مصرف بالای این محصول برای عایق کاری و همچنین زیباسازی نمای استخرها، به ایزوگام استخر یا ایزوگام طرحدار استخر معروف شده اند.

لازم بذکر است که بیشتر محصولات تولید شده در بازار ایزوگام طرح دار از کیفیت متوسطی برخوردار است و برای خرید ایزوگام پلیمری طرح دار درجه یک می بایست به نکات زیادی توجه داشته باشید و حتما از مشاوره متخصصین استفاده کنید.

نحوه تشخیص ایزوگام اصل از تقلبی

 همیشه نحوه تشخیص ایزوگام اصل از تقلبی برای اکثر خریداران و مصرف کنندگان یک مسئله مهم و چالش برانگیز بوده است و در این بین کسانی هم سعی کرده اند تا راهنمایی هایی نیز انجام دهند که کامل و جامع نبوده است.

متأسفانه مشاهده شده عده ای نیز برای اینکه محصول بی کیفیت خودشان را به عنوان ایزوگام اصل و مرغوب بفروشند، اقدام به تهیه ویدئو و… نموده و اطلاعات نادرستی را به مخاطبان ارائه می دهند!!!

فروشگاه ایزوگام طرح دار

برای تشخیص ایزوگام اصل از تقلبی و دانستن عیار کیفیت ایزوگام علاوه بر موارد ذکر شده در زیر می توانید از فویل صوتی قرار داده شده در سایت نیز استفاده کنید.

  1. اگر ایزوگام اصل و مرغوب را مثل پارچه چند لایه تا بزنیم  یا حتی آن را مچاله کنیم و بعد آن را باز کنیم باید بدون ترک خوردن و شکستگی به حالت اول خود برگردد. .
  2. ایزوگام درجه یک و اصل را چون از الیاف متراکم و قیر خوب تولید شده نمی توان با دست پاره کرد.
  3. ایزوگام اصل به دلیل استفاده از قیر پالایشگاهی چسبندگی بسیار بالایی دارد.
  4. اگر ایزوگام از قیر درجه یک ساخته شده باشد برای ذوب شدن و چسبیدن نیاز به شعله بیشتری دارد.
  5. در قبل از حرارت دادن و حتی در زمان حرارت دادن ایزوگام بوی نامطبوع و تند داد حتما از مواد غیر استاندارد تولید شده.
  6. ایزوگام اصل را اگر بعد از جدا کردن روکش نایلونی آن با دست محکم لمس کنیم نباید دستمان رنگ بگیرد.
  7. به دلیل مقاومت بالای قیر اصل در ایزوگام خوب در دمای زیر ده درجه نباید دچار شکستگی و ترک شود.

بهترین نوع ایزوگام برای استخر کدام است؟

 اگر به کاهش هزینه های در دراز مدت و افزایش عمر سازه های خود می اندیشید و نمی خواهید خیلی زود اقدام به تعمیر و یا عایق کاری مجدد استخر و ساختمان خود کنید، حتما از ایزوگام درجه یک یا همان ایزوگام پلیمری مرغوب استفاده کنید.

شاید در نظر اول پرداخت چند هزار تومان بیشتر بابت خرید هر متر ایزوگام پلیمری نسبت به ایزوگام دمیده زیاد به نظر آید اما با توجه به طول عمر ۱۵-۲۰ سال این محصول و کیفیت و دوام آن قطعا در دراز مدت بسیار به صرفه تر خواهد بود.

خب پس دانستیم که بهترین نوع عایق رطوبتی، ایزوگام پلیمری و درجه یک است که حال برای کاربردهای مختلف انواع مختلفی داشته مانند: ایزوگام پلیمری طرح دار – فویلدار و ساده.

بهترین نوع ایزوگام برای استخر همین نوع فویلدار یا نوع پلیمری ایزوگام طرحدار استخر است.

کارایی ایزوگام استخر

 استخر ها در ابعاد مختلف و شکل های متنوعی ساخته می شوند و می تواند برای ذخیره آب در کشاورزی و باغبانی- پرورش ماهی – یا حتی شنا و تفریحی باشد.

با توجه به تماس دائمی این سازه ها و همچنین هزینه های بالای ساخت و تعمیرات استخرها نیاز است که قبل از آبگیری به خوبی عایق کاری شوند تا مانع نفوذ آب به بدنه و تخریب آن شود.

امروزه یکی از راحت ترین و به صرفه ترین روش ها ایزوگام است که می تواند به صورت ساده، فویلدار یا طرح دار باشد.

لیست قیمت ایزوگام طرحدار استخر در بازار

همان طور که مستحضر هستید کمترین قیمت ایزوگام برای خریداران اهمیت زیادی داشته و بسیاری از مصرف کنندگان هنوز هم فقط به قیمت توجه دارند و کیفیت برایشان چندان مهم نیست.

از طرفی هم قیمت ایزوگام طرحدار استخر در بازار با توجه با مواد اولیه موجود در آن متفاوت بوده و نمی توان مرجع واحدی برای این محصول در نظر گرفت.

از همین رو یک لیست قیمت ایزوگام طرح دار را برای استفاده شما قرار دادیم که بتواند در این زمینه کمکی به شما بکند.

ایزوگام پلیمری طرح دار بردین دلیجان۴۲ کیلو۱۶۵۰۰۰ تومان
ایزوگام بردین سنگریزه ای۴۲ کیلو۲۹۵۰۰۰ تومان
ایزوگام شرق مشکین طرحدار۴۰ کیلو۱۳۰۰۰۰ تومان

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com