ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام دلیجان / صادرات ایزوگام دلیجان به اروپا

صادرات ایزوگام دلیجان به اروپا

صادرات ایزوگام دلیجان به اروپا هرساله صورت میگیرد و کشور های اروپایی با توجه به کیفیت تولید بالایی ایزوگام دلیجان تقاضای این عایق های رطوبتی را دارند .

کارخانه ایزوگام دلیجان سالهاست که در این حوزه فعالیت میکند و به قطب تولید ایزوگام در خاورمیانه شهرت دارد.

این ایزوگام ها با کیفیت بالا و درجه یک با استفاده از دستگاه های روز دنیا تولید میشوند که  دارای نشان استاندارد CE اروپا هستند و طبق استاندارد های بین الملی تولید میگردند.

صادرات ایزوگام دلیجان به کشور های زیادی از جمله کشور های  اروپایی مخصوصا اروپای شرقی  صورت میگرد با توجه به اینکه اب و هوای مناطق اروپا بارانی است ایزوگام ها طبق سفارش و نوع آب و هوای کشور مقصد و مناسب مناطق سردسیری تولید میشود .

بهترین خریداران ایزوگام دلیجان در اروپا

ایزوگام دلیجان از معروفترین نوع ایزوگام است که جزو اولین کارخانه تولید ایزوگام به حساب میایید و در خاورمیانه‌ محصولی بی همتاس این شرکت ایزوگام هایی با مرغوبیت بالا با استفاده از مواد اولیه فوق العاده عالی مثل قیر درجه یک پالایشگاهی ۷۰-۶۰ و پلی استر متراکم، فویل آلومینیومی و… تولید میکند .

محصولات تولید شده قبل از ارائه و عرضه در بازار توسط تیم متخصصان و کارشناسان مورد آزمایش و سنجش قرار می‌گیرند و سپس عرضه می‌شود .

این ایزوگام ها توانایی بالایی در شرایط سخت آب و هوایی و مناطق پر باران مانند اروپا دارند و لازم به ذکر است ایزوگام صادراتی به اروپا طبق دستور کشور مقصد و نوع اب و هوای آن تولید میشود و پس از اخذ گواهی های لازم برای اجازه از گمرک ارسال میشوند.

صادرات ایزوگام دلیجان به کشور های زیادی در منطقه انجام می‌شود  اما در اروپا مخصوصا به  کشور های اروپای شرقی مانند آلمان ، لهستان ، بلغارستان و… نیز صورت میگیرد .

این ایزوگام‌ ها در انواع مدل ها و نوع ها  طبق اصول و فرمولی خاص تولید و سپس بسته بندی و بارگیری و ارسال میشوند.

تولید ایزوگام دو لایه پلیمری با ضخامت ۵ میلی متر

ایزوگام پلیمری صادراتی از بهترین نوع ایزوگام های موجود در بازار است ، که این ایزوگام های با استفاده از قیر پالایشگاهی تولید میشوند و در روند تولیدشان از دستگاهای پیشرفته و بروز دنیا که تخت نظارت و نظر کارشناسان است استفاده میشود 

 به یزوگام پلیمری  BPP نیز گفته میشود این ایزوگام در مقاسیه با دیگر عایق های رطوبتی دارای دوام و استحکام بسیار بالاتری هستند و طول عمری بیش از ۱۵ سال را دارا می‌باشند که در انواع شرایط های اب و هوایی به خوبی دوام می‌آورند.

ایزوگام هیرمان ۵ میل و وزن ۵۰ کیلو گرم برای هر رول از محبوبترین محصولات صادراتی به حساب می‌آیند که با توجه به ضخامت بالای آن و چند لایه مواد به کار رفته استقامت بسیار بالای را دارد و به خوبی از پس دادن رطوبت و آب به سطح اصلی جلوگیری می‌کند.

صادرات ایزوگام دلیجان سالهاست که صورت میگرد و ایزوگام های صادراتی در بازار های ایران نیز بسیار محبوب هستند و تقاضای بالایی دارند و توانسته اند رضایت مشتریان را به خوبی به خود جلب کنند.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام دلیجان کد ۱۱۷ سال جدید

یکی از جدیدترین محصولات ایزوگام ها، ایزوگام دلیجان کد 117، می باشد. عوامل بسیاری بر قیمت ایزوگام دلیجان کد 117 سال جدید، تاثیر گذار می باشد. شرکت های تولید کنند