مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بی واسطه ایزوگام صادراتی درجه یک

آنچه در این مقاله میخوانید...

خرید بی واسطه ایزوگام صادراتی درجه یک ایزوگام مرغوب کدام است؟ ویژگی های ایزوگام مزایای نصب ایزوگام خرید ایزوگام صادراتی درجه یک
خرید بی واسطه ایزوگام صادراتی درجه یک

امروزه نصب و خرید ایزوگام مرغوب بمنظور عایق رطوبتی از توجه زیادی در بین مشتریان برخوردار می باشد. ایزوگام صادراتی درجه یک تولیدشده توسط کارخانجات تولید ایزوگام در کشور، علاوه بر بازار خرید و فروش خارجی، در بازار داخلی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. ایزوگام صادراتی درجه یک از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.

خرید بی واسطه ایزوگام صادراتی درجه یک
ایزوگام مرغوب کدام است؟

ایزوگام مرغوب کدام است؟
اهمیت عایق کاری هنگامی مشخص می شود که بدنبال حفاظت از محل زندگی باشید. امروزه تولید ایزوگام در کارخانجات، خرید و فروش آن در بازار و حتی صادرات انواع ایزوگام به کشورهای همسایه موجب شده است که اهمیت این موضوع بصورت کامل مشخص شود. هنگامی که شما می خواهید یک عایق رطوبتی مناسب برای منزل خود خریداری کنید، به خاطر هزینه و عواقبی که ممکن است در پی داشته باشد، خوب است که از ویژگی های بهترین ایزوگام اطلاعات کافی را داشته باشید تا در خرید خود برای بهترین ایزوگام و عایق رطوبتی هزینه کنید. شرکت ایزوگام مفید از جمله کارخانجات تولید و عرضه انواع ایزوگام در بازار می باشد. ایزوگام های صادراتی درجه یک معمولا در بازار ایران نیز وجود دارند.

ویژگی های ایزوگام

ویژگی های ایزوگام
برای خرید و نصب یک عایق پوششی مناسب بر روی بام یا هرجای دیگر لازم است ویژگی های ایزوگام خوب را بدانیم. استفاده از قیر مرغوب یکی از ویژگی های ایزوگام خوب است. ایزوگامی که می خواهید خریداری کنید، باید بوی نامطبوی مانند بوی گازوئیل نداشته باشد. ایزوگام مرغوب در مقابل سرما مقاومت دارد. اگر یک ایزوگام را انتخاب کردید، قبل از خرید آن، روی آن دست بکشید و اگر دست تان سیاه نشد این ایزوگام جزء بهترین ایزوگام ها می باشد. قابلیت انعطاف پذیری بالا از ویژگی های مهم ایزوگام است. طول و عرض ایزوگام می باشد. طول رول های ایزوگام باید ۱۰ متر و عرض آن ۱ متر باشد، همچنین ضخامت لایه های ایزوگام نباید بیشتر از ۴ میلی متر باشد. توجه به نکات تشخیص ایزوگام مرغوب شما را در خرید ایزوگام کمک شایانی می نماید.

مزایای نصب ایزوگام

مزایای نصب ایزوگام
از جمله مزایای این نوع عایق کاری یا همان ایزوگام موارد زیر می باشد که امروزه مشتریان تجاری و خانگی زیادی را به خود اختصاص داده است.
قابل استفاده بودن در شرایط مختلف آب و هوایی،
نصب و استفاده آسان و کوتاه در مقایسه با روش قیر و گونی،
قیمت مناسب،
وزن متعادل نسبت به حجم ساختمان و عدم پوسیدگی محصول ایزوگام،
انعطاف پذیری و مقاومت قابل ملاحظه

خرید ایزوگام صادراتی درجه یک

خرید ایزوگام صادراتی درجه یک
برای خرید ایزوگام صادراتی درجه یک در بازار شاهد تعداد زیادی از برندهای مختلف با کیفیت های گوناگون می باشیم که متاسفانه بعضی از موارد از اسم برندهای معروف سو استفاده می شود و ایزوگام های بی کیفیت وارد بازار می شوند. شرکت ایزوگام مفید عرضه کننده بهترین نوع ایزوگام صادراتی درجه یک موجود در بازار می باشد. برای خرید ایزوگام از دو رته حضوری و غیز حضوری می توان استفاده نمود. راه خرید حضوری مراجعه به نمایندگی شرکت ها ایزوگام است. و در راه غیر حضوری مشتریان با ورود به سایت های فروش ایزوگام مناسب با محل مورد نیاز را انتخاب و خریداری نمایند. هنگام خرید ایزوگام صادراتی مانند دیگر انواع ایزوگام به داشتن نشان استاندارد و ضمانت نامه کتبی محصول دقت فرمایید.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید