ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام / خرید بهترین نوع ایزوگام دلیجان از کارخانه

خرید بهترین نوع ایزوگام دلیجان از کارخانه

خرید ایزوگام دلیجان از کارخانه را میتوان از چندین روش بدون واسطه انجام داد. بهترین نوع ایزوگام‌ دلیجان، عایق های رطوبتی پلیمری هستند که در چندین لایه، تک لایه، دولایه و سه لایه و با روکش های متفاوتی تولید وعرضه می‌شوند.

ایزوگام ها را میتوان از طریق مراجعه به درب کارخانه به صورت مستقیم خریداری کرد و در صورت عدم دسترسی به کارخانه بهترین و راحت ترین روش خرید از طریق سایت و به صورت آنلاین و اینترنتی است که میتوانید باچند کلیک ساده ایزوگام مورد نظرتان انتخاب و به صورت عمده و جزیی خریداری کنید تا در کمترین زمان ممکن به دست تان برسد لازم به ذکر است که هزینه‌ی حمل و نقل و ارسال به عهده ی مشتری می‌ باشد.

ایزوگام تبریز قیمت

خرید فروش ایزوگام پلمیری دو لایه در بازار اصفهان

ایزوگام پلمیری دولایه از بهترین نوع ایزوگام دلیجان می‌باشد، با استفاده ازدستگاههای به روز دنیا و تکنولوژی پیشرفته و بهترین مواد اولیه تولید و باقیمت مناسب عرضه می‌شوند .

این ایزوگام ها با قیر خالص پالایشگاهی بر پایه ۷۰-۶۰ ، پلی استر متراکم، تیشو نخدار و… تولید میشود و پس از آن نیز مورد آزمایش کیفی توسط کارشناسان قرار بگیرد.

این ایزوگام ها دارای مقاومت و استحکام بالایی هستند  توانایی مقاومت دربرابر انواع شرایط جوی سخت را به خوبی دارند و طول عمر آن ها بیش از۱۵ سال دارد که با ضمانت نامه نیز عرضه میشود.

باتوجه به تقاضای بالای ایزوگام دلیجان در بازار ایران ، دارای نمایندگیهای فروش در اکثر استان ها نظیر کرج، اصفهان ، قم ، تهران ، قزوین و… می‌باشد که با مراجعه به آن ها میتوانید ایزوگام اصل دلیجان دو لایه یپلمیری را به راحتی خریداری کنید.

اخذ نمایندگی ایزوگام در استان لرستان

بهترین نوع ایزوگام دلیجان را که قطب تولید ایزوگام در خاورمیانه است میتوانید از طریق نمایندگی ها در سرتاسر ایران خریداری کنید به همین دلیل اعطای نمایندگی باید به افراد مورد تایید انجام شود زیرا که نحوه ی برخورد این نمایندگی ها بازتاب این برند هستند و مشتریان گرامی بتوانند با آرامش خاطر و اطمینان و رضایت از اصل بودن کالا و قیمت اصلی محصول آن‌ راخریداری کنند و از خدمات ارائه شده رضایت کامل داشته باشند.

ایزوگام دلیجان در طی ۴ دهه همواره سعی در این داشته که رضایت مشتریان را هرچه بیشتر به خود جلب کند به همین دلیل همیشه در حال ارتقای کیفیت محصولات بوده و سعی در ارائه ی آن ها با قیمت عالی ومرقوم به صرفه نیز داشته است.

درخواست اخذ نمایندگی را باید به شرکت اصلی بدهید و شرکت دلیجان آماده ی اعطای ایزوگام به استان لرستان و نمایندگی ایزوگام‌ خرم آباد وایزوگام ازنا پس از برسی های لازم توسط کارشناسان و متخصصان ومدیران می‌باشد.

رفتار نمایندگی ها برای مدیران شرکت تولید ایزوگام بسیار مهم است زیرا که اصلی ترین  رابط بین شرکت، مشتری ها و نمایندگی می‌باشد و همینطورکه گفتیم رضایتمندی مردم از خرید برای شرکت اصلی بسیار حائز اهمیت است و پس از اخذ نمایندگی نیز رفتار هر نمایندگی و رضایت مشتریان ازخرید در آن نمایندگی مورد برسی قرار میگیرد.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام دلیجان کرمان در نمایندگی رسمی

قیمت ایزوگام دلیجان کرمان در نمایندگی رسمی ار مناسب می باشد و افرادی که به دنبال خرید این محصول صادراتی با کیفیت هستند و می‌توانند آن را با قیمتی منصفانه از نما