مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ایزوگام BOF دلیجان مرغوب

آنچه در این مقاله میخوانید...

ایزوگام BOF دلیجان چیست؟فروش ایزوگام BOF دلیجان صادراتی

ایزوگام BOF دلیجان ماده ای خاص از عایق رطوبتی قیر-پلیمر ضد آب است که متشکل از یک اتصال دهنده قیر-پلیمر است که روی پارچه پلی استر بافته نشده اعمال می شود. متشکل از قیر ، اصلاح کننده پلیمر و ماده معدنی پرکننده و به دنبال آن لایه های محافظتی در دو طرف بوم اعمال می شود. از فیلم و فویل پلیمر به عنوان لایه های محافظ استفاده می شود.

خرید ایزوگام BOF دلیجان مرغوب

ایزوگام BOF دلیجان چیست؟

ایزوگام BOF دلیجان چیست؟ ایزو گام قیر توسط آسفالت دمیده شده توسط هوا اکسید می شود. قیر اکسیده ماده ای آمورف عجیب و غریب است که به طور کلی در صورت تخلیه توسط گیاهان اکسیداسیون در دمای ۲۴۰ تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد به شکل مایع در می آید و در دمای اتاق جامد یا خمیری می شود. در حالی که نسبتاً گرم است ، چسبناک است ، در حالی که در حالت خمیری یا جامد دارای درجه انعطاف پذیری نسبتاً خوبی است. در هر دو قیر مایع و پلاستیک یا اکسید جامد که ماده ای بسیار عایق بندی شده با خواص چسبندگی خوب در مقایسه با تقریباً هر ماده جامد است.  برای آب بندی برش ها و درزهایی که حداقل میزان حرکت در آنها انتظار می رود مناسب است مفصل. دامنه دمایی گسترده آن از خونریزی در کاربردهای دمای بالا جلوگیری می کند.

موارد استفاده از ایزوگام دلیجان صادراتی BOF

  • برای حفاظت از بتن زیرزمینی ، پل ها ، آبریزها ، دیوار حائل ، محیط مخازن ، سدها ، مجراها و پوشش ها استفاده می شود.
  • از درجه آسفالت اکسیده می توان در سیستم ضد آب داخلی استفاده کرد. مانند یک لایه MOP برای ضد رطوبت.
  • چسبندگی و چسبندگی عالی.
  • بتونه و آستر.
  • آسفالت اکسید شده نوع R 115/15 در دمای بالاتر از ۵۰ درجه سانتیگراد مقاومت خوبی در برابر سطوح عمودی و شیب دار در برابر نور مستقیم خورشید دارد.
  • آسفالت دمیده ماده اولیه تولید مواد ضد آب است.

قیر اکسیده شده که به عنوان یک درزگیر ترک استفاده می شود به جاده بستگی دارد و استاندارد نیز به آب و هوا و حداقل و حداکثر دما در شبانه روز بستگی دارد. قیر اکسیده از ویسکوزیته بسیار بالایی برخوردار است و پس از آماده سازی ترک و تمیز کردن قسمت ترک خورده با استفاده از آسفالت اکسید شده به طور مستقیم و خیلی زود خشک شده و به آسفالت می چسبد. آسفالت زنگ زده به عنوان یک خاصیت لاستیکی و آماده سازی کششی برای جاده ها. 

درجه ایزوگام قیر اکسید کننده هوای گرم است و دارای نقطه نرم شدن زیاد و نفوذ کم است. اکسیاسفالت را می توان در یک کیسه پلاستیکی ، همچنین یک کیسه هنری و یک درام بسته بندی کرد و می توان از آن برای انتقال گرما در یک تانکر فله استفاده کرد. هنگامی که اکسیداسیون قیر در حضور عوامل کاتالیزوری رخ دهد ، این فرآیند اکسیداسیون کاتالیزوری نامیده می شود. از طریق عملکرد کاتالیزورها ، سرعت واکنش تغییر می کند ، اجازه می دهد فرآیند اکسیداسیون از طریق فرم فله سریعتر و یکدست شود ، علاوه بر این امکان کنترل بیشتر فرآیند و محصول نهایی با نفوذ متفاوت مانند ۱۱۵ / ۱۵ که ۱۱۵ نقطه نرم شدن و ۱۵ نفوذ است. بسته به هدفی که آسفالتهای اکسید شده پیدا می شود ، آنها همچنین می توانند انواع مختلفی از مواد افزودنی پلیمری را دریافت کنند تا خاصیت پلاستیکی ، چسبندگی ، مقاومت در برابر هوازدگی و اکسیداسیون را افزایش دهند.

فروش ایزوگام BOF دلیجان صادراتی

فروش ایزوگام BOF دلیجان صادراتی مجموعه ما اقدام به فروش ایزوگام دلیجان BOF صادراتی نموده است. این ایزوگام متشکل از یک اتصال دهنده قیر-پلیمر است که روی پارچه پلی استر بافته نشده ، متشکل از قیر، APP (پلی پروپیلن atactic)، اصلاح کننده پلیمر و مواد معدنی و به دنبال آن لایه های محافظتی در دو طرف پارچه استفاده می شود. از فیلم و فویل پلیمر به عنوان لایه های محافظ استفاده می شود.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید