ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام دلیجان / خرید ایزوگام پشم شیشه دلیجان با کیفیت عالی

خرید ایزوگام پشم شیشه دلیجان با کیفیت عالی

ایزوگام پشم شیشه یکی از انواع های عایق های رطوبتی به حساب میایید که مقاومت بسیار بالایی دارد و شکل ظاهری آن متفاوت با ایزوگام های معمولی است و سیاه نیست .

 ایزوگام پشم شیشه با  پلی استر مرغوب و قیر خالص پالایشگاهی همراه خود پشم شیشه تولید میشود و علاوه بر عایق رطوبتی یک عایق صوتی عالی نیز به حساب میایید .

ایزوگام پشم شیشه دلیجان از مرغوبیت و محبوبیت بالایی برخوردار است که طول عمر بالایی دارد و باعث ذخیره‌سازی انرژی می‌شود و یکی از پرطرفدارترین عایق های است که کشور های خارجی و دیگر نیز این نوع ایزوگام را مطابق با اب و هوای منطقه‌ ی خود سفارش می‌دهند و صادر میشود .

قیمت و کیفیت ایزوگام پشم شیشه دلیجان

ایزوگام پشم شیشه از انواع عایق های رطوبتی است که کاربرد زیادی دارند این ایزوگام ها همان طور که گفتیم از قیر خالص پالایشگاهی و پشم شیشه و پلی استر تولید میشود و به علت اینکه کیفیت بالا و کارای زیادیی دارند و کشور های خارجی نیز خواهان این نوع ایزوگام ها هستند.

ایزوگام پشم شیشه دلیجان از کیفیت بالایی برخوردار است که از شیشه ذوب شده و همراه با ماسه معمولی و قیر خالص و پلیمر‌تولید شده ، عایق های رطوبتی پشم شیشه نزدیک به ۴۰ سال است که بین الملی شده و کارخانجات آن را تولید می‌کنند .

این ایزوگام ها انواع مختلفی دارند و سه دسته تقسیم میشوند :

۱)فویل آلومینیومی،

 ۲) بافت سیاه شیشه ای

۳)الیاف پارچه ای شیشه ای

و کاربرد فراوانی که به عنوان عایق رطوبتی، عایق صوتی ، کاشی های سقف و.. دارند

ایزوگام هیرمان دلیجان از بهترین تولیدکنندگان ایزوگام های پشم شیشه ای هست که سالهاست در تولید انواع محصولات رطوبتی وعایق ها تجربه دارد و توانسته اعتبار خوبی را به دست بیاورد در بازار و طرفداران زیادی در کشور و خارج از کشور دارد، این ایزوگام‌ ها که طبق استاندارد های بین الملی و جهانی تولید میشود دارای بیمه نامه و ضمانت نامه هستند و به کشور های همسایه و خاورمیانه و حتی اروپای از جمله المان هم صادر می‌شود.

بهترین مارک ایزوگام پلیمری دلیجان

ایزوگام پلیمری مفید از بهترین ایزوگام های تولیدی است که انواع مختلفی دارد از جمله ایزوگام پشم شیشه دلیجان و ایزوگام های ساده ، همانطور که می‌دانید دو نوع ایزوگام داریم ایزوگام پلمیری و ایزوگام دمیده که ایزوگام پلمیری بسیار مستحکم تر و با مقاومت تر از ایزوگام دمیده است  و کیفیت بالا و طول عمر بیشتر هم  دارد .

دلیجان قلب تولید ایزوگام ایران به حساب می‌آید اولین شهری است که تولید عایق ایزوگام های پشم شیشه از کاربرد وسیعی برخوردارند و این نوع ایزوگام ها علاوه بر عایق رطوبتی ، عایق صوتی نیز به حساب می‌آیند و باعث صرفه جویی در انرژی های موجود در خانه میشود .

صادرات ایزوگام شرق در انواع مختلف ایزوگام های پلمیری و پشم شیشه به طور گسترده انجام میشود و نه تنها کشور های همسایه و خاورمیانه بلکه کشورهای اروپایی نیز این نوع ایزوگام ها را سفارش می‌دهند و به آن ها صادر میشود .

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

صادرات ایزوگام دلیجان به ترکیه

صادرات ایزوگام دلیجان به ترکیه با قیمتی بسیار مناسب سبب شده است که تولیدات این محصول در کشور ما افزایش بسیار زیادی داشته باشد و هم چنین این محصول کیفیت بسیار عا