ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام / خرید ایزوگام قیر اکسید دلیجان صادراتی

خرید ایزوگام قیر اکسید دلیجان صادراتی

خرید ایزوگام قیر اکسید دلیجان صادراتی همواره از سوی پیمانکاران ساختمانی و یا افراد معمولی به دلیل دارا بودن ویژگی ها و مزایای بسیار زیاد برای ساختمان و همچنین برای مصرف کنندگان از بعد صرفه اقتصادی همواره مورد توجه می باشد.

از آنجایی که ایزوگام قیر اکسید در صنایع مختلفی از جمله ساختمان برای عایق گیری رطوبتی ساختمان، لاستیک ها، کف ساختمان، پوشش لوله و غیره مورد استفاده قرار می گیرد لذا همواره خرید و فروش خوبی را در عصر حاضر برای این محصول شاهد هستیم.

خرید ایزوگام قیر اکسید دلیجان صادراتی

مشخصات ایزوگام قیر اکسید دلیجان صادراتی

مشخصات ایزوگام قیر اکسید دلیجان صادراتی مشخصات ایزوگام دلیجان صادراتی مواد مصرفی در تولید ایزوگام های عایق می باشد که با ارائه کلیه استاندارد های روز جهانی تولید کنندگان اقدام به تولید این محصول می کند.

از جمله شاخص‌ترین مشخصات ایزوگام دلیجان صادراتی قابلیت اطمینان و اکسیده می باشد که می تواند حتی قریب به ۱۵ سال نیز کارآیی را به ارمغان بیاورد.

انواع ایزوگام قیر اکسیده در دو نوع  رایج تولید می شود که آن عبارت است از نوع ایزوگام ساده و همچنین ایزوگام با روکش فویل آلومینیوم 

همچنین شایان ذکر می باشد از آنجایی که این محصول از هیچ گونه مواد بازیافتی و ضایعاتی تولید نمی شود و همچنین مواد موجود در آن از فراوری نفت تولید شده در بهترین پالایشگاه‌های کشور و با فرمولاسیون منحصر به فرد تولید می‌شود لذا ایزوگام قیر اکسید لاهیجان همواره مورد تایید مراجع استاندارد جهانی بوده و به مصرف کنندگان توصیه می گردد.

یکی از مشخصه های برتر ایزوگام قیری اکسید دلیجان صادراتی ضخامن زیاد و مقاومت برتر آن می باشد که قیر اکسیده دلیجان به دلیل ضخامت زیاد هیچ گونه فشار زیادی را به ساختمان وارد می کند و این باعث شده تا فروش خوبی را نسیب تولید کنندگان و عرضه کنندگان خود بکند.

فروش انواع ایزوگام قیر اکسید دلیجان

فروش انواع ایزوگام قیر اکسید دلیجان فروش ایزوگام دلیجان برای تامین نیاز بسیاری از مصرف کنندگان به انواع عایق های رطوبتی و حرارتی از سوی بسیاری از تولید کنندگان و عرضه کنندگان این محصول پیگیری می شود که آنها میخواهند انواع ایزوگام دلیجان را با کیفیت برتر و اعلا به دست مشتریان و طرفدارن این ایزوگام در صنایع مختلف مانند ساختمان سازی قرار دهند.

ایزوگام قیر اکسید دلیجان به عنوان عایق رطوبتی می‌توانند در بسیاری از مکان های متفاوت در ساختمان مورد استفاده قرار گیرد.

در صورتی که شما نیز خواهان خرید انواع ایزوگام قیر اکسید دلیجان به قیمت منصفانه و باورنکردنی برای عایق کاری رطوبت ساختمان خود از این مجموعه هستید می توانید با مراجعه به بخش فروش و ارزیابی محصولات ارائه شده این مجموعه بعد از بررسی کیفی محصولات ما و دریافت مشاوره رایگان از راهنمایان این بخش سفارش خود را ثبت نام کنیم.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام پلیمری پلاستیکی دلیجان

ایزوگام پلیمری امروزه کاربردهای بسیار فراوانی دارد و برای عایق کاری سطوح مختلف و فضاهای گوناگون از آن بسیار بهره می برند، این عایق با استفاده از روش های بسیار م

پاسخی بگذارید