ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام دلیجان / بهترین قیمت فروش ایزوگام دلیجان اصفهان

بهترین قیمت فروش ایزوگام دلیجان اصفهان

قیمت فروش ایزوگام دلیجان اصفهان را میتوانید از طریق نمایندگی های اصلی فروش این ایزوگام و یا مراجعه به سایت اصلی آن تهیه کنید .

فروش ایزوگام دلیجان بسیار در بازار بالاست و توانسته‌ است با تولید عایق های رطوبتی با مقاومت و دوام بالا رضایت مشتریان را به خود جلب کند و مدت هاست که در صدر جدول فروش قرار دارد و تقاضای بسیار بالایی برای آن انجام میشود.

ایزوگام بردین دلیجان جزو معتبر ترین های بازار است و این ایزوگام‌ ها در تنوع بالا و با استفاده از مواد اولیه درجه یک و عالی و زیر دستگاهای روز دنیا و تحت نظارت تیم تولید خبره تولید میشوند و حتی مورد آزمایش توسط کارشناسان و متخصصان قرار میگیرند و سپس روانه ی بازار می‌شوند.

با توجه به مواد ساخت آن قیمت مناسب و به صرفه ای را دارا است .

 فروش ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان اصفهان به ترکمنستان

فروش ایزوگام دلیجان نه تنها در بازار های ایران بلکه در بازار های خاورمیانه و حتی جهان نیز پر رونق است و طرفداران زیادی را دارد .

این عایق های رطوبتی با بهترین متد و دستگاهای روز دنیا و با استفاده از مواد اولیه درجه یک نظیر قیر خالص ۶۰_۷۰ ، پلی استر متراکم، پلی اتیلن و مواد ویژه و… با نظارت دقیق کارشناسان و تیم تولید حرفه ای  تولید میشوند و سپس مورد آزمایش برای سنجش مقاومت و استحکامشان قرار می‌گیرند .

که تمامی این محصولات دارای استاندارد های بین الملی و ملی هستند همچنین همراه با ضمانت نامه است و طبق نوع سفارش و آب و هوای کشور مقصد تولید میشود.

صادرات ایزوگام دلیجان که سالهاست قطب تولید ایزوگام خاورمیانه به حساب میایید به کشور های زیادی انجام میشود از جمله‌ی این کشور ها ترکمنستان ، ارمنستان ، گرجستان ، بلغارستان ، تزکیه ، افغانستان ، هند ، روسیه ، قطر ، آلمان و کشور های آفریقایی و… انجام میگردد.

البته برای صادرات ایزوگام به دیگر کشور ها باید مراحلی طی شود مانند ، اخذ مدارک و گواهی های لازم از گمرکی و… سپس با کانتینر های سر پوشیده از طریق راهای زمینی و دیگری صادر میشود .

 فروش ایزوگام دلیجان

بهترین مقاصد صادراتی ایزوگام‌ پلیمری دلیجان

عایق های رطوبتی تولیدی دلیجان محبوبیت بالایی دارد و فروش ایزوگام دلیجان بنا بر تقاضای بالای آن در بازار و در بین مشتریان در اکثر جاها انجام می‌شود و دارای نمایندگی های فروش در سرتاسر ایران هستند.

ایزوگام های دلیجانی پلمیری که به آن ایزوگام نوع BPP نیز گفته میشود  ایزوگامی است که با قیر ۷۰-۶۰ که جزو عالی ترین قیر ها است و پلی استر متراکم تحت نظارت تیم تولید حرفه ای و دستگاهای پیشرفته تولید میشود ، این نوع ایزوگام ها طول عمر بالا تری دارند و میانگین عمر آن ها بالای ۱۵ سال است و می‌توانند دما های ۵- تا ۱۰۰ را تحمل کنند .

ایزوگام های صادراتی همگی طبق نوع و آب های آن کشور و سفارشی که داده است تولید میگردد و دارای استاندارد های جهانی و ملی است .

این ایزوگام های به کل کشور های همسایه نظیر افغانستان، ترکیه پاکستان ، ارمنستان ، پاکستان و دیگر کشور ها مثل قطر ، روسیه و حتی آلمان و کشور های اروپایی نیز صادر میشود و خرید ایزوگام صادراتی برای استفاده ی  مشتریان ایرانی نیز فراهم است.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام دلیجان کد ۱۱۷ سال جدید

یکی از جدیدترین محصولات ایزوگام ها، ایزوگام دلیجان کد 117، می باشد. عوامل بسیاری بر قیمت ایزوگام دلیجان کد 117 سال جدید، تاثیر گذار می باشد. شرکت های تولید کنند