ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام دلیجان / بهترین قیمت خرید ایزوگام دلیجانی صادراتی

بهترین قیمت خرید ایزوگام دلیجانی صادراتی

بهترین قیمت خرید ایزوگام دلیجانی صادراتی را می‌توانید با مراجعه به نمایندگی های فروش اصلی و یا حتی درب کارخانه فراهم کنید .

ایزوگام صادراتی از بهترین نوع ایزوگام های تولید شده است که طبق و سفارش و نوع آب و هوای کشور مقصد تولید میشود .

این ایزوگام ها با مواد اولیه درجه یک و قیر پالایشگاهی خالص پلی استر متراکم و با دستگاهای پیشرفته و بروز دنیا طبق استاندارد های بین الملی و جهانی تولید میشوند و مورد آزمایش قرار می‌گیرند سپس عرضه می‌شوند .

در خرید ایزوگام دلیجان باید دقت بالایی به خرج برد و حتما از مراکز مطمئن و اصلی خریداری کرد زیرا که در بازار ایزوگام های فیک و تقلبی زیادی وجود دارد که سودجویان با قیمت ایزوگام اصلی به فروش میرسانند.

صادرات ایزوگام‌ دلیجان به کدام کشور ها انجام می‌شود ؟

دلیجان قلب تولید ایزوگام خاورمیانه به حساب میایید و ایزوگام دلیجان به کشور های خاورمیانه و اروپایی و حتی آفریقایی نیز صادر میشود و در بازار جهانی محبوبیت بالایی دارد .

صادرات ایزوگام از طریق و راهای متخلفی از جمله از طریق بنادر و راههای زمینی انجام میشود.

خرید ایزوگام دلیجان توسط کشور های بسیاری انجام می‌شود و ایزوگام صادراتی طبق دستور وسفارش و نوع آب و هوای کشور مقصد تولید میگردد و ارسال می‌شود .

از جمله کشور های که صادرات ایزوگام دلیجان به آنجا انجام میشود ، کشورهای همسایمان مثل :

ترکیه

ارمنستان

عراق

قطر

آلمان

روسیه

ترکمنستان

گرجستان

مالزی

بحرین

افغانستان

پاکستان و چندین کشور دیگر انجام می‌شود .

ایزوگام صادراتی دلیجان از بهترین بسته بندی برخوردار است که مقاومت بالایی دارد و با استفاده از مواد اولیه درجه یک و دستگاهای پیشرفته تولید میشود .

این ایزوگام دچار پوسیدگی و ساییدگی نمی‌شود و انعطاف بالایی را دارد که همگی دارای ضمانت نامه است که همگی آن ها قبل از عرضه مورد آزمایش توسط کارشناسان و متخصصان خبره قرار گرفته اند.

باکیفیت ترین برند ایزوگام دلیجان برای صادرات

ایزوگام هیرمان ۵ میل جزو برترین و با کیفیت ترین محصولات هیرومان به حساب میایید که مقاومت بسیار بالایی دارد .

شرکت ایزوگام هیرمان با تولید عایق های رطوبتی ۵۰ کلیوگرمی برای هر رول و ضخامت ۵ میلی متری سعی کرده است تا جایی ممکن استحکام و مقاومت عایق های رطوبتی را به شدت بالا ببرد که در برابر شدید ترین تغییرات آب و هوای  مقاومت بالایی داشته باشند .

امکان خرید ایزوگام دلیجان و ایزوگام هیرمان ۵ میل از درب کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه برای آرامش خاطر و راحتی  مشتریان فراهم است .

این نوع ایزوگام ها که جزو جدیدترین عایق های رطوبتی تولید شده است علاوه بر مصارف داخلی جزو ایزوگام های صادراتی کشور نیز به حساب می‌آیند که طبق سفارش و نوع آب و هوای کشور مقصد تولید و صادر میشود  و دارای استاندارد های جهانی و ملی است.

این ایزوگام ها  توسط دستگاه های بسیار پیشرفته و فناوری جدید و به روز دنیا  با استفاده از مواد اولیه مرغوب تحت نظارت تیم تخصصی و خبره تولید شده است به گونه ای که علاوه بر داشتن مقاومت بالا  فشار زیادی به سازه وارد نکند ‌.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام دلیجان کد ۱۱۷ سال جدید

یکی از جدیدترین محصولات ایزوگام ها، ایزوگام دلیجان کد 117، می باشد. عوامل بسیاری بر قیمت ایزوگام دلیجان کد 117 سال جدید، تاثیر گذار می باشد. شرکت های تولید کنند