ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام / بهترین شرکت فروش و نصب ایزوگام در تهران

بهترین شرکت فروش و نصب ایزوگام در تهران

بهترین شرکت فروش و نصب ایزوگام در تهران ایزوگام های دلیجان است که ایزوگام درجه یک دلیجان در منطقه های متخلف تهران دارای نمایندگی و دفتر فروش هستند .

ایزوگام دلیجان که جزو اولین و بهترین تولید کنندگان عایق های رطوبتی به حساب می‌آیند بسیار محبوب هست و در کل ایران دارای نمایندگی هستند .

این ایزوگام ها علاوه بر بازار ایران به دیگر نقاط جهان و همسایه ها نیز صادر میشوند.

نصب ایزوگام در تهران بسیار ساده است و اکثر شرکت های و نمایندگی های فروش ایزوگام فروش ایزوگام همراه با نصب نیز دارند .

نصب ایزوگام روی ایزوگام ممکن است؟

در صورتی که ایزوگام‌ بنای شما خراب شده و اسیب دیده چند راه وجود دارد از جمله ترمیم آن ایزوگام ، زدن ایزوگام جدید و نصب ایزوگام روی ایزوگام قبلی که یکی از این روش ها است.

این روش مزایای و معایب خود را دارد از جمله معایب آن این است که وزن و فشار واردی به ساختمان زیاد می‌شود به دلیل وجود دو لایه ایزوگام ، احتمالا جدا شدن ایزوگام اول از سازه به دلیل کهنگی و پوسیدگی، احتمالا جدا شدن ایزوگام جدید از قدیمی به دلیل عدم چسبندگی بالا بین دو ایزوگام و….

این کار ممکن است اما نیاز به یک نصاب حرفه ای  و تخصصی و در نظر گرفتن شرایط موجود در ساختمان  توجه داشت اما به صورت کلی این کار توصیه نمیشود و در واقعی ایزوگام دولایه و ضربدری توصیه میشود برای مناطق بارانی و سردسیر که ایزوگام‌ اولیه قدیمی نباشد .

استاندارد نصب ایزوگام این است که ایزوگام قلبی را بکنید در صورت خرابی و ایزوگام جدید را نصب کنید که بهترین روش این است ولی در صورت نصب ایزوگام جدید روی ایزوگام قدیمی چند مرحله دارد :

۱)شستشو و تمیز کردن  سطح ایزوگام قبلی

۲) کندن قسمت های خراب و کنده شدی ایزوگام

۳)ترمیم برآمدگی های ایزوگام قبلی

۴) نصب ایزوگام جدید

نصب ایزوگام در تهران بسیار آسان است و با مراجعه و تماس با شرکت و کارخانه ی تولید آن این کار انجام پذیر است .

ایزوگام درجه یک با نصب در تهران و کرج

شهر دلیجان قطب تولید ایزوگام ایران به حساب میایید و عایق های رطوبتی این شهر دارای اعتبار زیادی هستند ، ایزوگام‌ های با کیفیت و درجه یک از جنس پلیمری پلاستیکی هستند و قیر که نفوذ پذیری آن ۷۰ تا ۶۰ است و با دستگاهای روز دنیا تولید میشوند و پس از تولید آزمایش می‌شوند و سپس وارد به بازار میشود .

ایزوگام مرغوب دارای شماره ثبت و مشخصات تولید روی جلد آن است، بوی نامطبوعی ندارد ، در اثر تا شدن شکسته و دچار ترک خوردگی نمی‌شود، در صورت تماس دست با قسمت سیاه رنگ آن دست را رنگی نمیکند و…

نصب ایزوگام در تهران که پایتخت است و ایزوگام کرج و حتی سایر شهرها بسیار آسان است و می‌توانند با مراجعه به نمایندگی فروش آن شرکت در شهر ویا با مراجعه به سایت اصلی از طریق اینترنت و آنلاین محصول مورد نظرشان انتخاب وبه راحتی  با زدن تنها چند دکمه بدون هیچ گونه واسطه ای  سفارش دهند

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام دلیجان

لیست قیمت فروش ایزوگام دلیجان درجه یک

ایزوگام دلیجان در یک با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه تولید ایزوگام و نوسانات …