ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام نما / ایزوگام نمای ساختمان و تهیه آن برای مکان های مختلف

ایزوگام نمای ساختمان و تهیه آن برای مکان های مختلف

ایزوگام از جمله مهم ترین و پر مصرف ترین کالاهایی است که در زندگی انسان نقش مهمی ایفا می کند. امروزه تمام ساختمان ها برای دریافت پایان کار خود می بایست ایزوگامی مناسب داشته باشند تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری گردد. همین امر باعث شده است تا خرید، فروش و قیمت ایزوگام نمای ساختمان و تهیه و نصب آن از اهمیتی خاصی برای خریداران برخوردار باشد. به همین دلیل قصد داریم به آن بپردازیم.

ایزوگام نمای ساختمان و تهیه آن برای مکان های مختلف

تهیه ایزوگام برای مکان های مختلف

تهیه ایزوگام برای مکان های مختلفبا توجه به اینکه این محصول مصارف و کاربرد های بسیاری برای مکان های مختلف و متنوع دارد، نیاز به ابعاد و اندازه های متفاوت از این محصول در بین خریداران دیده می شود. برند ها و تولید کنندگان نیز با توجه به این نکته اقدام به عرضه ی این محصول در ابعاد و اندازه ها و بسته بندی های متنوع کرده اند و هم به صورت عمده و هم به صورت خرده در بازار توزیع نموده اند.

برای تهیه انواع مختلف ایزوگام و مشاهده ی لیست قیمت ایزوگام طرح دار مشهد و ایزوگام طرح دار رشت، می توان به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده ی این محصول مراجعه نمایید. برخی از این سایت ها خدماتی مانند نصب ایزوگام طرح دار برای استخر و ایزوگام رنگی را با قیمتی بسیار مناسب ارائه می نمایند.

ایزوگام نمای ساختمان چیست؟

ایزوگام نمای ساختمان چیست؟علاوه بر ایزوگام های سقف، نصب ایزوگام در قسمت مجاور و نمای ساختمان نیز یک امر پر اهمیت به حساب می آید. برای این منظور می توان با نصب ایزوگام در این قسمت ها در هدر رفت انرژی و ورود رطوبت  و آب باران و نم زدگی به داخل واحدها جلوگیری بعمل آورد. غالبا نوع ایزوگام مورد استفاده در نمای ساختمان با ایزوگام های سقف تفاوت ندارد. تنها تفاوت این دو در نحوه ی نصب و مدت زمان اجرای عملیات نصب می باشد.

طریقه استفاده از ایزوگام نمای ساختمان

طریقه استفاده از ایزوگام نمای ساختمانبه دو طریق می توان از ایزوگام نمای ساختمان استفاده کرده و آن را نصب نمود. در روش اول نیازمند نصب داربست و فراهم نمودن جان پناه برای نصّاب ایزوگام است و می بایست زمانی را صرف راه اندازی و جمع کردن داربست نیز نمود. به همین دلیل این روش زمان بیشتری را می طلبد اما به دلیل تسلط بیشتر بر روی کار، ایزوگامی با کیفیت تر خواهیم داشت.

در روش دوم فرد نصاب، می بایست به وسیله ی یک طناب از ارتفاع مربوطه آویزان گردد و از بالا به پایین عملیات نصب ایزوگام را انجام دهد. این روش به دلیل عدم نیاز به داربست و اجازه ی همسایه ها برای نصب آن، روشی کم هزینه تر و سریع تر به حساب می آید منتهی به دلیل کم بودن تسلط بر روی کار، کیفیت به میزان ناچیزی کم تر از روش اول است که قابل چشم پوشی می باشد.

لیست شرکت های پخش کننده ایزوگام نمای ساختمان در کشور

لیست شرکت های پخش کننده ایزوگام نمای ساختمان در کشور

مانند بسیاری دیگر از محصولات پتروشیمیایی، این محصول هم از مدت ها پیش به صورت تولید انبوه، در کارخانجات متعدد تولید می شود و تولید کنندگان این محصول، با تکیه بر جلب اعتماد مشتریان و بررسی و شناخت صحیح بازار توانسته اند تبدیل به برند های عظیم و قدرتمندی شوند.

نمایندگی های فروش اینترنتی محصولات این کارخانجات در کشور توانسته اند، با بررسی و شناسایی نیاز های مشتریان خود، در بازار مصالح ساختمانی، جایگاه خاصی پیدا کنند. این فروشگاه ها با جلب اعتماد و رضایت مشتریان خود، فروش بی سابقه ای نیز داشته اند. 

برای خرید ایزوگام اصل و مرغوب، می بایست به نمایندگی های فروش مجاز و یا سایت های اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک مراجعه نمود. همچنین می توان لیست شرکت های پخش کننده ی ایزونمای ساختمان را در سراسر کشور، در این سایت ها جستجو نمود.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام نما و فروش طرح های مختلف آن در کشور

ایزوگام نما در معنای کلی یک عایق ضد رطوبت برای ساختمان است که بسته به کارایی مختلف هم اقسام گوناگون دارد هم در رنگ های متنوع جهت زیبا ساختن ساختمان ارائه میشود.

پاسخی بگذارید