ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام / ایزوگام مرغوب و برند های برتر تولید کننده آن در کشور

ایزوگام مرغوب و برند های برتر تولید کننده آن در کشور

ایزوگام مرغوب و برند های برتر تولید کننده آن در کشور یکی از پر رونق ترین تولیداتی ست که توسط کارخانجات ایرانی وارد بازار می شوند. انواع ایزوگام از نظر کیفیت و قیمت با یک دیگر متفاوت هستند.قیمت ایزوگام مرغوب مربوط به برند های معروف ایزوگام، گران تر به نظر می رسند که این نیز طبیعی است چرا که مرغوبیت  ایزوگام ها مسئله ای بسیار مهم می باشد و برند های برتر ایـزوگام در خط تولید خود از امکانات ویژه ای برخوردار هستند و هزینه های زیادی را متحمل می شوند تا یک محصول خوب و با کیفیت را تحویل بازار بدهند.

ایزوگام مرغوب و برند های برتر تولید کننده آن در کشور

برند های برتر تولید کننده ایزوگام مرغوب در کشور

برند های برتر تولید کننده ایزوگام مرغوب در کشوربرند های برتر تولید کننده ایزوگام مرغوب در کشور آن دسته از کارخانجاتی هستند که در خط تولید خود از مرغوب ترین مواد خام و اولیه برای تهیه ایزوگام که همان قیـر می باشد، استفاده می کنند. 

کیفیت مواد اولیه مهم ترین عامل در تولید ایزوگام ها می باشند. حضور متخصصان و مهندسان مواد و متالوژی در این کارخانه ها نیز نقش بسزایی که تولید محصولی با کیفیت دارند، در نتیجه تولیدات چنین کارخانه ای به سرعت، تبدیل به برندی برتر در سطح کشور خواهد شد.

راهنمای خرید ایزوگام مرغوب در کشور

راهنمای خرید ایزوگام مرغوب در کشوربه عنوان راهنمای خرید ایزوگام مرغوب در کشور یک مورد را جهت اطلاع خدمتتان عرض می کنیم که در حین خرید ایزوگام، مهم ترین چیزی که باید به آن توجه کنید، مشخصات فنی ایزوگام است از جمله مواردی که در مشخصات فنی مد نظر قرار می گیرد موارد زیر می باشند:

  • متراژ ایـزوگام ها
  • حجم هر رول ایزوگـام
  • جنس قیـر 
  • دارا بودن روکش آلومینیومی یا بدون آن

نصابان ایزوگام در سراسر ایران

نصابان ایزوگام در سراسر ایراننصابان ایزوگام در سراسر ایران از سوی نمایندگی های پخش انواع ایزوگام به خریداران معرفی می شوند تا در صورت تمایل مشتری، از این افراد که در کار و حرفه خود که نصب ایزوگام بر پشت بام خانه ها می باشد، تخصص و تبحر کامل دارند، استفاده شود.

گاهی نیز مشتریان، خودشان با افرادی جهت عمل نصب ایزوگام، قرار داد می بندند. در حالت کلی فرقی نمی کند که نصابان ایزوگام از کجا و چگونه معرفی شوند، تنها موردی که باید به آن توجه کرد این است که نصب کننده از تخصص کامل در این زمینه برخوردار باشد.

فروش متری ایزوگام در سراسر کشور

فروش متری ایزوگام در سراسر کشورفروش متری ایزوگام در سراسر کشور از طریق مراکز زیادی انجام می شود این مراکز عبارتند از :

  • نمایندگی های شرکت های تولید ایـزوگـام
  • مراکز پخش عمده انواع عایق های ساختمانی در کشور
  • برخی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی 

قیمت بهترین ایزوگام ها را می توان از طریق این مراکز جویا شد اما به طور کلی می توان گفت که در نمایندگی و عمده فروشی ها، انواع ایزوگام ها در متراژ های مختلف به صورت فله و عمده با قیمت درب کارخانه به فروش می رسند.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام دلیجان

لیست قیمت فروش ایزوگام دلیجان درجه یک

ایزوگام دلیجان در یک با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه تولید ایزوگام و نوسانات …

پاسخی بگذارید