ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام / ایزوگام متری و حراجی آن در سراسر ایران

ایزوگام متری و حراجی آن در سراسر ایران

امروزه برای افزایش دوام و استحکام سقف ساختمان ها و واحد های مسکونی در برابر عوامل و شرایط محیطی، بارش باران و برف و … از محصولی به نام ایزوگام استفاده می گردد. ایزوگام از مواد نفتی و پلیمری ساخته می شود و از نفوذ آب باران و رطوبت به درون خانه ها جلوگیری می کند. برای اطلاع از روش های خرید ایزوگام متری و مراکز حراجی آن در بازار های سراسر کشور، این مطلب را مطالعه نمایید.

ایزوگام متری و حراجی آن در سراسر ایران

حراجی ایزوگام متری در کشور

حراجی ایزوگام متری در کشوریکی از فرصت های خوب برای خرید انواع ایزوگام به صورت متری با قیمت مناسب و ارزان، استفاده از حراجی های این محصولات در سرتاسر کشور است. بهترین مرجع خرید ایزوگام در تهران، مراکز پخش کننده آنها در بازار بزرگ این شهر است. همه هموطنان عزیز برای خرید عمده این محصولات با قیمت تولیدی می توانند به صورت حضوری به این بازار مراجعه نمایند یا از طریق تماس تلفنی آن را سفارش دهند.

نمایندگی فروش ایزوگام متری در کشور

نمایندگی فروش ایزوگام متری در کشوربرخی از شرکت ها و نمایندگی های پخش و فروش ایزوگام متری در سرتاسر کشور، علاوه بر فروش این محصول، خدمات مربوط به اجرا و نصب آن را هم ارائه می دهند، که انجام عملیات نصب هزینه های مازادی برای شما خواهد داشت. برای اطلاع از قیمت ایزوگام با نصب در کرج و یا قیمت ایزوگام با نصب در اصفهان و همه شهر های کشور، باید به جستجو در سایت های اینترنتی بپردازید.

عرضه مستقیم ایزوگام متری در کشور

عرضه مستقیم ایزوگام متری در کشورشرکت های عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه ایزوگام متری در سطح کشور فعالیت می کنند. یکی از این شرکت های عمده واقع در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز است. اگر می خواهید از قیمت ایزوگام تبریز مطلع گردید، باید به سراغ این مراکز رفته یا با آنها تماس بگیرید. همچنین با مراجعه کردن به وب سایت های عرضه کننده این محصولات در فضای مجازی هم می توانید قیمت آنها را استعلام کرده و اقدام به سفارش و خرید غیر حضوری بنمایید.

تفاوت های انواع ایزوگام متری

تفاوت های انواع ایزوگام متریانواع ایزوگام ها از نظر مواد تشکیل دهنده، متراژ و ابعاد، روش نصب، دوام و کیفیت و … با یکدیگر تفاوت دارند. برخی ایزوگام ها از مواد نفتی ساخته شده اند و برخی از مواد پلیمری، که هر یک طول عمر متفاوتی خواهند داشت. به علاوه امروزه ایزوگام های متری در رنگ و طرح های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شوند که شما می توانید بسته به نیاز و سلیقه خود یکی را برای خرید انتخاب نمایید. برای کسب اطلاع بیشتر در این زمینه و خرید محصول، می توانید از وب سایت های مربوطه بهره ببرید.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام دلیجان

لیست قیمت فروش ایزوگام دلیجان درجه یک

ایزوگام دلیجان در یک با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه تولید ایزوگام و نوسانات …

پاسخی بگذارید