مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ایزوگام مایع و فروش آن زیر قیمت بازار در کشور

آنچه در این مقاله میخوانید...

فروش ایزوگام مایع زیر قیمت بازار در کشورایزوگام مایع چیست؟حراجی ایزوگام مایع در کشوربرند های برتر تولید کننده ایزوگام مایع در کشور

  ایران چون از کشور های برتر در عرصه صنایع نفتی و پالایشی است و توانایی بالایی در تولید انواع ایزوگام مایع و غیره دارد، بنابراین همواره میتوان این محصول را زیر قیمت بازار در مکان های پیدا کرد، ایزوگام مایع معمولا فروش کمتری به نسب انواع دیگری دارد و به  همین  دلیل میتوان زیر قیمت پیدا کرد. عایق های مایع از مواد معدنی و  تا حدودی شیمایی با پایه آب حلال تشکیل شده اند؛ این مواد عایق رطوبتی نیز دارای رنگ های مختلفی هستند؛ و رنگ های مختلفی را به خوبی  می پذیرند؛ البته که این نوع ایزوگام مایع رطوبتی برای سطح های ناهموار پشت بام ها گران تمام می‌شود، ولی به دلیل خاصیت های زیادی که دارد بهتر است که از آن استفاده کنیم. البته قیمت عایق رطوبتی مایع در بازار به کیفیت و وزن آن بستگی دارد؛ باکیفیت ترین عایق های رطوبتی را میتوان در شمال جویا شد و پیداکرد. و بهترین زمان برای ایزوگام پشت بام درفصل پاییز است که می توان آن را انجام داد.

ایزوگام مایع و فروش آن زیر قیمت بازار در کشور

فروش ایزوگام مایع زیر قیمت بازار در کشور

فروش ایزوگام مایع زیر قیمت بازار در کشورفروش ایزوگام مایع در کشور بنا به وزن و کیفیت آن به فروش می رسد. بهترین راه برای خرید ایزوگام مایع فروشگاه های مصالح فروشی است؛ که در شهرها و استان های مختلف موجود است و می توان  آن را خریداری کرد. عایق رطوبتی پوششی است که از ترکیبات گوناگون به منظور حفاظت در برابر آب ساخته شده است. استفاده از این  عایق در مکان های مرطوب الزامی می باشد. از میان خاصیت های  بی شماری که دارند می توان به چند مورد اشاره کرد:

  1. سازگار با محیط زیست
  2. مقاوم دربرابر سرما و گرمای بسیار
  3. تنوع رنگ
  4. پوشش یک پارچه
  5. انعطاف پذیر

ایزوگام مایع چیست؟

ایزوگام مایع چیست؟دسته بندی ایزوگام باتوجه به مواد تشکیل دهنده، لایه و روکش های به کار رفته انجام می شود؛ ایزوگام ها باتوجه به مواد تشکیل دهنده به دو دسته تقسیم می شوند: ایزوگام پلیمری و ایزوگام دمیده؛ که تک لایه و دولایه هستند که روکش های آنها  آلومینیوم و بدون روکش  آلومینیومی است.

ایزوگام های آلومینیومی؛ بهترین روپوش برای پشت بام است؛ و بهترین گزینه برای سقف های تخت و سقف های شیبدار می باشد؛که دارایی استخدام و مقاومت بالای می باشد و ۸۵٪ از نور خورشید را منعکس می کند و عایق مناسبی برای فصل گرما و تابستان و سرمای زمستان  است. 

حراجی ایزوگام مایع در کشور

حراجی ایزوگام مایع در کشورحراجی ایزوگام مایع در کشور به صورت های مختلفی است که  به کیفیت آن  بستگی دارد؛ و می توان آن را در سایر سایت های اینترنتی جستجو کرد  و از  قیمت آنها مطلع شد؛ و آن را خریداری کرد.  قبل از هر چیزی برای زیرسازی ایزوگام باید پشت بام را از گرد و خاک و پسمانده های اضافی شست و پاک کرد؛  و آن را از سیمان به ضخامت سه سانتی متری در سه لایه با شیب دو درصدی ساخت؛ برای زیر کار ایزوگام  باید حتما توجه داشته باشید که سطح هایی که زاویه ۹۰ درجه دارند باید سیمان یا پرایمر عایق درزگیری و فیله شود؛ و سطح آن کاملا خشک شود؛  برای زیرکار عایق رطوبتی پشت بام پرکردن ترک های ریزو درشت و زیر سازی آن با ماسه و سیمان مهم است.

برند های برتر تولید کننده ایزوگام مایع در کشور

برند های برتر تولید کننده ایزوگام مایع در کشوردر تمام این سالها شرکت های زیادی در زمینه ایزوگام مایع رشد بسیار خوبی کرده اند؛ که امروزه در بازار شاهد برندهای مختلفی با معایب و مزایای خاص خود هستیم؛ که به صورت عمده و جزئی مورد معامله خریداران قرار می گیرد برخی از متخصصان و کارشناسان معتقدند که برای بهترین برند ایزوگام میتوان از منابع معتبری در ایران جستجو کرد.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید