ایزوگام مفید
خانه / ایزوگام مایع / ایزوگام مایع و فروش آن زیر قیمت بازار در کشور

ایزوگام مایع و فروش آن زیر قیمت بازار در کشور

  ایران چون از کشور های برتر در عرصه صنایع نفتی و پالایشی است و توانایی بالایی در تولید انواع ایزوگام مایع و غیره دارد، بنابراین همواره میتوان این محصول را زیر قیمت بازار در مکان های پیدا کرد، ایزوگام مایع معمولا فروش کمتری به نسب انواع دیگری دارد و به  همین  دلیل میتوان زیر قیمت پیدا کرد. عایق های مایع از مواد معدنی و  تا حدودی شیمایی با پایه آب حلال تشکیل شده اند؛ این مواد عایق رطوبتی نیز دارای رنگ های مختلفی هستند؛ و رنگ های مختلفی را به خوبی  می پذیرند؛ البته که این نوع ایزوگام مایع رطوبتی برای سطح های ناهموار پشت بام ها گران تمام می‌شود، ولی به دلیل خاصیت های زیادی که دارد بهتر است که از آن استفاده کنیم. البته قیمت عایق رطوبتی مایع در بازار به کیفیت و وزن آن بستگی دارد؛ باکیفیت ترین عایق های رطوبتی را میتوان در شمال جویا شد و پیداکرد. و بهترین زمان برای ایزوگام پشت بام درفصل پاییز است که می توان آن را انجام داد.

ایزوگام مایع و فروش آن زیر قیمت بازار در کشور

فروش ایزوگام مایع زیر قیمت بازار در کشور

فروش ایزوگام مایع زیر قیمت بازار در کشورفروش ایزوگام مایع در کشور بنا به وزن و کیفیت آن به فروش می رسد. بهترین راه برای خرید ایزوگام مایع فروشگاه های مصالح فروشی است؛ که در شهرها و استان های مختلف موجود است و می توان  آن را خریداری کرد. عایق رطوبتی پوششی است که از ترکیبات گوناگون به منظور حفاظت در برابر آب ساخته شده است. استفاده از این  عایق در مکان های مرطوب الزامی می باشد. از میان خاصیت های  بی شماری که دارند می توان به چند مورد اشاره کرد:

  1. سازگار با محیط زیست
  2. مقاوم دربرابر سرما و گرمای بسیار
  3. تنوع رنگ
  4. پوشش یک پارچه
  5. انعطاف پذیر

ایزوگام مایع چیست؟

ایزوگام مایع چیست؟دسته بندی ایزوگام باتوجه به مواد تشکیل دهنده، لایه و روکش های به کار رفته انجام می شود؛ ایزوگام ها باتوجه به مواد تشکیل دهنده به دو دسته تقسیم می شوند: ایزوگام پلیمری و ایزوگام دمیده؛ که تک لایه و دولایه هستند که روکش های آنها  آلومینیوم و بدون روکش  آلومینیومی است.

ایزوگام های آلومینیومی؛ بهترین روپوش برای پشت بام است؛ و بهترین گزینه برای سقف های تخت و سقف های شیبدار می باشد؛که دارایی استخدام و مقاومت بالای می باشد و ۸۵٪ از نور خورشید را منعکس می کند و عایق مناسبی برای فصل گرما و تابستان و سرمای زمستان  است. 

حراجی ایزوگام مایع در کشور

حراجی ایزوگام مایع در کشورحراجی ایزوگام مایع در کشور به صورت های مختلفی است که  به کیفیت آن  بستگی دارد؛ و می توان آن را در سایر سایت های اینترنتی جستجو کرد  و از  قیمت آنها مطلع شد؛ و آن را خریداری کرد.  قبل از هر چیزی برای زیرسازی ایزوگام باید پشت بام را از گرد و خاک و پسمانده های اضافی شست و پاک کرد؛  و آن را از سیمان به ضخامت سه سانتی متری در سه لایه با شیب دو درصدی ساخت؛ برای زیر کار ایزوگام  باید حتما توجه داشته باشید که سطح هایی که زاویه ۹۰ درجه دارند باید سیمان یا پرایمر عایق درزگیری و فیله شود؛ و سطح آن کاملا خشک شود؛  برای زیرکار عایق رطوبتی پشت بام پرکردن ترک های ریزو درشت و زیر سازی آن با ماسه و سیمان مهم است.

برند های برتر تولید کننده ایزوگام مایع در کشور

برند های برتر تولید کننده ایزوگام مایع در کشوردر تمام این سالها شرکت های زیادی در زمینه ایزوگام مایع رشد بسیار خوبی کرده اند؛ که امروزه در بازار شاهد برندهای مختلفی با معایب و مزایای خاص خود هستیم؛ که به صورت عمده و جزئی مورد معامله خریداران قرار می گیرد برخی از متخصصان و کارشناسان معتقدند که برای بهترین برند ایزوگام میتوان از منابع معتبری در ایران جستجو کرد.

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی ایزوگام مفید
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مهندس امیدوار 09120952108
مدیریت و صادرات: مهندس حسنی 09120944581
تلفن دفتر مرکزی: 02171053943
پست الکترونیکی: sale@mofidisogam.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت پرایمر زیر ایزوگام

آیا شما هم درباره پرایمرهای ایزوگام اطلاع کافی دارید؟ آیا از کاربردها و استاندارهای آن …

پاسخی بگذارید