مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اطلاع از قیمت ایزوگام خام

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت ایزوگام خامقیمت ایزوگام خامقیمت انواع ایزوگام درجه یکقیمت انواع ایزوگام درجه یکفروش ایزوگام با کیفیتفروش ایزوگام با کیفیتنحوه خرید ایزوگام خامنحوه خرید ایزوگام خام
اطلاع از قیمت ایزوگام خام

بسیاری از مهندسان ساختمان سازی و صنایع برای عایقکاری مکان های مختلف از ایزوگام استفاده می نمایند. قیمت ایزوگام خام نسبت به ایزوگام با نصب بسیار کمتر می باشد. صادرات ایزوگام خام به کشورهای دیگر توسط تاجران ایزوگام انجام می شود. بمنظور اطلاع از قیمت ایزوگام خام می توانید به سایت فروش آنلاین شرکت ایزوگام مفید مراجعه نمایید.اطلاع از قیمت ایزوگام خام

قیمت ایزوگام خامقیمت ایزوگام خام

قیمت روز ایزوگام خام با توجه به موارد زیادی بررسی و تعیین می شود.امروزه تولید ایزوگام در کارخانجات، خرید و فروش آن در بازار و حتی صادرات انواع ایزوگام به کشورهای همسایه موجب شده است که اهمیت این موضوع بصورت کامل مشخص شود. هنگامی که شما می خواهید یک عایق رطوبتی مناسب برای منزل خود خریداری کنید، به خاطر هزینه و عواقبی که ممکن است در پی داشته باشد.شرکت ایزوگام مفید از جمله کارخانجات تولید و عرضه انواع ایزوگام در بازار می باشد.

قیمت انواع ایزوگام درجه یکقیمت انواع ایزوگام درجه یک

قیمت انواع ایزوگام درجه یک در کارخانه برای خریداران عمده بسیار مقرون به صرفه می باشد. قیمت ایزوگگام با ننصب و یا بدون نصب نیز دچار تفاوت می باشد.ایزوگام از نظر نوع و مراحل ساخت انواع مختلفی را شامل می شود. ایزوگام دمیده یکی از آن ها می باشد که در تولید این ماده از قیر دمیده شده استفاده می شود. عمر این ایزوگام در مقایسه با سایر نمونه ها کوتاه و کیفیت آن پایین می باشد. ایزوگام دمیده درجه نرمی بالایی دارد و از آن برای اندودکاری و پوشش بام استفاده می شود.  ایزوگام پلیمری از قیر خالص می باشد که از تقطیر نفت خام تولید می گردد. در تولید ایزوگام پلیمری از ۷۰ درصد قیر خالص به همراه پودر تالک، تیشو، پلی استر، پوشال گونی پلاستیکی و فیلم پلی اتیلن استفاده می شود.

فروش ایزوگام با کیفیتفروش ایزوگام با کیفیت

فروش ایزوگام با کیفیت در نمایندگی های فروش شرکت ایزوگام مفید صورت می پذیرد.برای خرید بهترین نوع ایزوگام در بازار شاهد تعداد زیادی از برندهای مختلف با کیفیت های گوناگون می باشیم که متاسفانه بعضی از موارد از اسم برندهای معروف سو استفاده می شود و ایزوگام های بی کیفیت وارد بازار می شوند. شرکت ایزوگام مفید عرضه کننده بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار می باشد. برای خرید ایزوگام از دو رته حضوری و غیز حضوری می توان استفاده نمود. راه خرید حضوری مراجعه به نمایندگی شرکت ها ایزوگام است.

نحوه خرید ایزوگام خامنحوه خرید ایزوگام خام

برای خرید ایزوگام خام اولین و رایج ترین راهکار، خرید ایزوگام خام از درب کارخانه میباشد. امروزه شهرک تولید ایزوگام واقع در استان مرکزی و شهرستان دلیجان دارای کارخانجات تولیدی ایزوگام می باشند. شرگت ایزوگام مفید از نمونه شرکت های تولیدکننده ایزوگام مرغوب بصورت اینترنتی و حضوری می باشد. اما اگر به دنبال خریدعایق پوششی مناسب فضا و ساختمان مورد نظر خود می باشید با مراجعه به سایت های فروش اینترنتی به راحتی می توانید از استاندارد و کیفیت ایزوگام  در خواستی خود مطلع شده و اقدام به خرید نمایید.

 

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید